یوبی‌سافت ساخت بازی Assassin’s Creed Infinity را تایید کرد

شرکت یوبی‌سافت دیروز اعلام کرد که نسخه‌ی جدید از سری بازی Assassin’s Creed با پسوند Infinity در دست ساخت قرار دارد.

 

دیروز بود که Jason Schreier ژورنالیست معتبر صنعت بازی‌های ویدیویی، گزارشی از جدیدترین نسخه‌ی سری Assassin’s Creed منتشر کرد که از اثری بسیار وسیع و سرویس محور خبر می‌داد.

تنها پس از چند ساعت بود که شرکت یوبی‌سافت در واکنش به این گزارش، ساخت یک نسخه‌ی جدید از این سری بازی را با نام کامل Assassin’s Creed Infinity تایید کرد.

این عنوان قرار است متفاوت‌ترین نسخه در تاریخ این سری باشد که به جای تجربه‌ی داستانی در حالت تک‌نفره، یک اثر آنلاین سرویس محور خواهد بود. دو شعبه‌ی مونترال و کبک یوبی‌سافت مسئولیت ساخت این بازی را برعهده دارند.

در حالی که یوبی‌سافت جزئیات بیشتری را از AC Infinity ارائه نداده، اما می‌توان از اعتبار گزارش شرایر تا حد زیادی اطمینان داشت. طبق گزارش شرایر که در سایت بلومبرگ منتشر شده، این اثر به جای تمرکز روی یک برهه‌ی زمانی خاص، چند دوره از تاریخ را در خود خواهد داشت که قرار است پس از انتشار، دوره‌ها و مناطق بیشتری هم به آن اضافه شود.

در واقع سری Assassin’s Creed با نسخه‌ی اینفینیتی از یک بازی تک‌نفره به یک پلتفرم گسترده تبدیل خواهد شد. بر اساس گزارش، یوبی‌سافت سال ۲۰۲۴ میلادی را به عنوان سال انتشار این اثر در نظر گرفته است.

بسیاری از اعضای کلیدی تیم سازنده‌ی این فرنچایز همچون Marc-Alexis Côté تهیه‌کننده‌ی اجرایی و  Étienne Allonier مدیر این برند در یک دهه‌ی اخیر و Jonathan Dumont کارگردان نسخه‌ی Odyssey قرار است به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان روی تولید AC Infinity نظارت کنند.

همچنین Clint Hocking کارگردان عناوین شاخصی چون Splinter Cell: Chaos Theory و Far Cry 2 که پس از نزدیک به یک دهه برای کارگردانی Watch Dogs: Legion به یوبی‌سافت بازگشت، دیگر کارگردان این اثر خواهد بود.

با توجه به این مسئله که بازی هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد، هنوز نمی‌توان درباره‌ی محصول نهایی حدس یا نظری ارائه داد. حتی ممکن است که ایده‌ی محور سرویس محور بازی در نهایت تغییر کند و AC Infinity اثری متفاوت از آن چه باشد که در حال حاضر تصور می‌کنیم.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.