با لجند سیزن ۱۱ بازی Apex Legends آشنا شوید

سازندگان بازی پرمخاطب Apex Legends با انتشار یک تریلر از لجند جدید که در سیزن ۱۱ اضافه خواهد شد رونمایی کردند.

 

حالا که حدود دو هفته تا پایان سیزن دهم بازی Apex Legends باقی مانده، استودیوی Respawn Entertainment مثل همیشه شروع به انتشار جزئیات و اطلاعات از سیزن بعدی می‌کند.

حالا هم وقت آن رسیده که بیشتر با سیزن بعدی که یازدهمین سیزن به حساب می‌آید آشنا شویم؛ آن هم با یک تریلر جدید که لجند سیزن ۱۱ بازی Apex Legends را معرفی می‌کند.

اگر بازی Titanfall 2 و ایپکس لجندز را تجربه نکرده‌اید، ادامه‌ی متن داستان آن‌ها را لو می‌دهد.

این لجند جدید کسی جز شخصیت Ash نیست که طرفداران سری Titanfall و همچنین خود ایپکس حسابی با او آشنا هستند. اش یکی از دشمنان و باس‌فایت‌های اصلی «تایتان‌فال ۲» که بازیکن آن را شکست می‌دهد و نابود می‌کند. پس از آن و در سیزن پنجم ایپکس لجندز، ماموریتی در دسترس قرار می‌گیرد که باید قطعات مختلف سر رباتی اش را جمع‌آوری و او را احیا می‌کردید.

اش در حال حاضر ناظر بخش Arena است و تمام اتفاقات را رصد می‌کند، اما حالا وقتش رسیده که خودش وارد میدان شود و توانایی‌هایش را ثابت کند. نام واقعی این شخصیت Ashleigh Reid که دستیار لجند Horizon و کسی بود که او را در سیاهچاله رها کرد.

اشلی رید بعدا و طی یورشی که به پایگاه دانشمندان سیاره‌ی Psamathe می‌برد، توسط دانشمندی که Pathfinder را ساخته تقریبا کشته می‌شود، اما قبل از مرگ از IMC می‌خواهد تا او را به یک ربات تبدیل کنند (مشابه لجند Revenant).

مورد جدید دیگری که در سیزن جدید به بازی اضافه خواهد شد، سلاح C.A.R. SMG است که طرفداران تایتان‌فال با آن کاملا آشنایی دارند. جزئیات بیشتر از سیزن یازدهم با نام Escape که از دوم نوامبر (۱۱ آبان) آغاز خواهد شد، طی این دو هفته در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.