جزئیات جدید از شخصیت بعدی بازی Apex Legends در اینترنت لو رفت

به‌تازگی اطلاعات جدیدی در سطح اینترنت پخش شده که ما را با جزئیات و مشخصات لجند بعدی بازی Apex Legends آشنا می‌کند.

 

در حال حاضر کمتر از ۲۰ روز تا آغاز سیزن نهم بازی محبوب Apex Legends باقی مانده و از همین حالا، طرفداران مشغول جستجو برای یافتن سرنخ هستند تا بدانند لجند بعدی چه کسی خواهد بود.

در این بین افرادی که با نام Dataminer شهرت دارند و به استخراج اطلاعات از فایل‌های بازی می‌پردازند، سرشان از همیشه شلوغ‌تر است. حال یکی از این افراد در توییتر با لقب Biast12 موفق شده تا اطلاعات جدیدی از یکی از لجندهای آینده به‌دست آورد.

در وهله‌ی اول باید بگوییم این لجند قرار نیست در سیزن نهم به بازی اضافه شود و جزو برنامه‌های آینده‌ی استودیوی ریسپان برای «ایپکس لجندز» است. این لجند Pariah نام دارد و به نظر می‌رسد یک لجند در دسته‌ی Assault یا Recon باشد.

قابلیت تاکتیکال این لجند یک نارنجک است که به مدت ۱۵ ثانیه، تا شعاع مشخصی مکان دشمنان را نشان می‌دهد؛ مشابه قابلیت تاکتیکال Bloodhound که با اسکن کردن محیط نشان می‌دهد رقبا کجا قرار دارند.

قابلیت پسیو Pariah هم به او میزان سلامتی دشمنان را نشان می‌دهد. به این ترتیب او این برتری را دارد تا بداند کدام یک سلامتی کمتری دارد و حمله به او آسان‌تر است. همچنین او از آسیب آلتیمیت دشمنانی که لجند مشابه دارند هم در امان خواهد بود.

در نهایت قابلیت آلتیمیت او با نام Sacrificial Romantic یک دستگاه است که روی زمین کاشته می‌شود و در این حین، خود لجند امکان حرکت نخواهد داشت. این دستگاه در تمام جهات بخاری آزاد می‌کند که سلامتی دشمنان را به‌طور مستقیم کم می‌کند و زره تاثیری روی آن ندارد.

همان‌طور که بالاتر گفته شد Pariah لجند سیزن نهم نیست و باید شاهد حضور او در سیزن‌های بعد باشیم. طبق اطلاعات منتشر شده تا به حال، لجند جدید بازی احتمالا اصالتی ژاپنی خواهد داشت و احتمالا همین امشب و در تریلری تازه، او را ملاقات خواهیم کرد.

بازی ایپکس لجندز هم‌اکنون به‌صورت رایگان برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی موبایلی بازی هم قرار است سال آینده منتشر شود.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.