بازیکن Apex Legends به خاطر تقلب زیاد تحت پیگرد قانونی قرار گرفت

به نظر می‌رسد استودیوی Respawn Entertainment از یک بازیکن فعال در بازی Apex Legends به خاطر تقلب بیش از حد شکایت کرده است.

 

تقلب کردن و استفاده از ترفندهای ناجوانمردانه، همواره یکی از بزرگ‌ترین مشکلات بازی‌های آنلاین بوده و هست؛ مسئله‌ای که حتی با وجود نظارت گسترده و وجود نرم‌افزارهای متعدد برای جلوگیری از آن، باز هم وجود دارد و افراد بسیاری را آزار می‌دهد.

بازی محبوب Apex Legends هم از این قاعده مستثنی نیست و استودیوی ریسپان همواره در تلاش است تا جلوی افراد متقلب و خطاکار را بگیرد، اما یک بازیکن خاص ظاهرا به این راحتی تسلیم نمی‌شود.

شخصی با لقب Tufi یکی از مشهورترین افرادی است که به تقلب و استفاده از نرم‌افزارهای هک در ایپکس لجندز می‌پردازد. ریسپان بارها برای منع دسترسی او تلاش کرده، اما او با توسل به روش‌های مختلف باز می‌گردد و بازی دیگران را خراب می‌کند. او به حدی مشهور است که کامیونیتی بازی به او القابی چون «غیر قابل بن» اعطا کرده‌اند.

این طور که به نظر می‌رسد، استودیوی ریسپان این بار جدی‌تر از همیشه به اقدامات Tufi واکنش نشان داده و با ثبت یک شکایت، او را تحت پیگیرد قانونی قرار داده است.

این موضوع را اولین بار Rogue یکی از مشهورترین و بهترین بازیکنان و استریمرهای ایپکس لجندز طی استریم خود بیان کرد. او در ابتدا گفته بود که Tufi به زندان رفته است؛ موضوعی که خود Tufi آن را تکذیب کرد.

سپس Rogue طی پستی در ردیت گفت که مسئله‌ی زندان را به شوخی بیان کرده، اما همچنان روی حرف خود مبنی بر شکایت ریسپان و EA از هکر معروف باقی ماند.

این هکر بیشتر از هر چیز به خاطر حمله به مسابقات بازیکنان حرفه‌ای و حتی تورنمنت‌های معتبر شهرت دارد، اما با این اوصاف باید به‌زودی منتظر پایان این کارهای او باشیم.

در حال حاضر ریسپان و EA هیچ اعلامیه‌ی رسمی‌ای در این باره منتشر نکرده‌اند و باید منتظر خبر رسمی از سوی آن‌ها باشیم.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.