تریلر گیم‌پلی فصل دهم بازی Apex Legends با نام Emergence را تماشا کنید

شرکت EA و استودیوی Respawn Entertainment دیشب اولین تریلر از گیم‌پلی فصل دهم بازی Apex Legends با نام Emergence را منتشر کردند.

 

فصل دهم بازی محبوب Apex Legends با نام Emergence از تاریخ ۳ آگوست (۱۲ مرداد) آغاز خواهد شد و به همین بهانه، طی هفته‌ی گذشته شاهد انتشار چند تریلر بودیم که دوتای آن‌ها روی Seer لجند جدید تمرکز داشت.

دیشب اما تریلری از گیم‌پلی فصل دهم منتشر شد که بخش زیادی از محتواهای جدید بازی را در آن مشاهده می‌کنیم.

همان طور که گفته شد، یکی از مهم‌ترین محتواهای جدید فصل Emergence اضافه شدن یک لجند جدید با نام Seer است که مشابه Bloodhound مهارت بالایی در تشخیص محل دشمنان دارد. قابلیت‌های Seer به شرح زیر است:

  • قابلیت پسیو (Heartseeker): هنگامی که با یک سلاح در حالت نشانه‌گیری قرار می‌گیرید، لجند Seer می‌تواند صدای ضربان قلب دشمنانی که نزدیک هستند را بشنود و در نتیجه، کارش برای یافتن محل آن‌ها راحت‌تر خواهد بود
  • قابلیت تاکتیکال (Focus of Attention): لجند Seer چندین ربات پرنده‌ی ریز را آزاد می‌کند و پس از زمانی کوتاه، محل تمام دشمنان روبرویش مشخص می‌شود. این قابلیت مانع از پر کردن زره، سلامتی و همچنین بلند کردن یاران حریف می‌شود و برای هشت ثانیه، محل و میزان خط سلامتی دشمنان را نمایش می‌دهد
  • قابلیت آلتیمیت (Exhibit): لجند Seer دستگاه متصل به سینه‌اش را پرتاب می‌کند که در نتیجه، صد ربات پرنده‌ی ریز به پرواز در می‌آیند و یه کره تشکیل می‌دهند. تمام دشمنانی حاضر در این کره که سریع حرکت یا شلیک کنند، محل و ردپای آن‌ها به Seer و یارانش نمایش داده می‌شود. دشمنان می‌توانند به دستگاه شلیک و آن را نابود کنند

 

این فصل میزبان یک سلاح جدید از نوع LMG (هم‌دسته با Spitfire) با نام Rampage است که از گلوله‌های Heavy استفاده می‌کند. این سلاح سرعت شلیک کمتر ولی قدرت آسیب بیشتری نسبت به Spitfire دارد. مشابه سلاح اسنایپر Sentinel این سلاح هم امکان شارژ کردن دارد که در نتیجه سرعت شلیکش بیشتر خواهد شد. البته Rampage به جای شیلد باتری از نارنجک Thermite برای شارژ شدن بهره می‌برد.

در فصل Emergence شاهد تغییرات زیادی در نقشه‌ی World’s Edge خواهیم بود که بسیاری از نقاط آن را به طور کامل زیر و رو می‌کند. حالا مواد آتشفشانی بسیاری از ساختمان‌ها را نابود کرده و محیط‌های برفی هم بیشتر شده است.

بازی Apex Legends نقشه World's Edge

حالت Arena که طی فصل نهم استقبال گسترده‌ای از آن به عمل آمد، قرار است در فصل بعد میزبان بخش Ranked باشد تا بازیکنان با انگیزه‌ی بیشتر و به صورت جدی‌تر در آن رقابت کنند.

این سیزن تغییرات دیگری چون بالانس لجندها و اسلحه هم با خود به ارمغان می‌آورد که از جمله آن‌ها می‌توان به انتقال دو سلاح Spitfire و Alternator به محموله‌ی Care Package و بازگشت Prowler به سلاح‌های معمول اشاره کرد. همچنین لجندهای Caustic و Fuse و Horizon مقداری قوی‌تر و لجند Revenant قدری ضعیف‌تر خواهند شد.

بازی Apex Legends در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های نسل هشتم و نهم دو شرکت سونی و مایکروسافت و نینتندو سوییچ به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.