سازندگان بازی Apex Legends در حال ساخت یک اثر کاملا جدید هستند

استودیوی Respawn Entertainment خالق بازی محبوب Apex Legends اعلام کرد که تعدادی از سازندگان حاضر در تیم روی یک اثر کاملا جدید کار می‌کنند.

 

استودیوی Respawn Entertainment در سال ۲۰۱۰ میلادی توسط جمعی از خالقان سری Call of Duty تاسیس شد که پس از انتشار نسخه‌ی MW2 از استودیوی Infinity Ward خارج شده بودند.

سازندگان این استودیو طی یازده سال فعالیت، سری Titanfall را خلق کرده‌اند که بازی بتل رویال محبوب Apex Legends هم جزوی از آن است. همچنین در سال ۲۰۱۹ شاهد انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بودیم که موفقیت فراوانی کسب کرد.

طی یکی دو سال اخیر شایعاتی مختلفی درباره‌ی پروژه‌ی بعدی این استودیو منتشر شده بود و مطمئن نبودیم که در آینده با چه چیزی طرف می‌شویم. حالا و به لطف توییتی که یکی از کارگردان‌های بخش دیزاین ریسپان منتشر کرده، جزئیات تازه‌ای در اختیارمان قرار گرفته است.

آقای Jason de Heras طراح ارشد بخش مبارزات بازی Star Wars: Jedi Fallen Order با انتشار یک توییت اعلام کرد که ریسپان در حال استخدام کارمندهای جدید است تا روی یک آی‌پی و اثر کاملا جدید کار کند.

در توییت دیگری که یکی از برنامه‌نویس‌های مشغول در استودیو منتشر کرده، در حال حاضر تیم تولید این اثر جدید شامل ۵ نفر می‌شود و با استخدام افراد جدید قصد گسترش آن را دارند.

با توجه به تعداد کم تیم سازنده، ظاهرا این اثر هنوز در روزهای اولیه‌ی خلق و تولید به سر می‌برد و تا کامل شدن راه نسبتا زیادی دارد. توضیحات آگهی استخدام هم نشان می‌دهد احتمالا با یک بازی تک‌نفره طرف هستیم.

به احتمال زیاد این اثر جدید و توسعه‌ی «ایپکس لجندز» تنها پروژه‌هایی نیستند که استودیوی ریسپان روی آن‌ها تمرکز دارد، ولی به هر حال تنها راه اطمینان، اعلام رسمی خود این استودیوست و در نتیجه باید تا زمان مناسب منتظر بمانیم.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.