حالت جدید Arena برای بازی Apex Legends معرفی شد

شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی Respawn Entertainment بالاخره به‌طور رسمی از حالت جدید Arena برای بازی Apex Legends رونمایی کردند.

 

فصل هشتم بازی پرطرفدار Apex Legends به پایان خود نزدیک می‌شود و تیم سازنده طی روزهای اخیر به پیشواز فصل بعدی رفته و کم‌کم اطلاعات تازه‌ای از آن رو می‌کند.

طی روزهای گذشته انتشار تریلر داستانی و همچنین رونمایی از لجند جدید Valkyrie بودیم که در فصل نهم با نام Legacy در دسترس خواهد بود. حال طی یک تریلر جدید، استودیوی ریسپان از یک حالت جدید با نام Arena برای بازی Apex Legends رونمایی کرده است.

حالت Arena تجربه‌ای جدید برای بازیکنان «ایپکس لجندز» به ارمغان می‌آورد و به جای نبرد وسیع بین بیست گروه سه نفره، تمرکز را روی یک رقابت 3v3 گذاشته است.

حالت آرنا بیشتر حالتی تاکتیکی دارد و به تجربه‌ی عناوین Counter-Strike: Global Offensive و Valorant شبیه است. در این حالت دو تیم سه نفره در نقشه‌های مخصوصی به رقابت با هم می‌پردازند. برنده تیمی است که حداقل سه راند برده و همچنین دو راند از حریف جلوتر باشد. این شرایط تا وقتی صادق است که دو تیم به تساوی ۴-۴ نرسیده باشند. در این صورت راند پایانی در حالت Sudden Death برنده را مشخص می‌کند.

در ابتدای شروع مسابقه، بازیکنان هر تیم مشابه بخش بتل رویال لجند خود را انتخاب می‌کند. اما مشابه بازی‌هایی که بالاتر ذکر شد. شما باید اسلحه، تجهیزات و قابلیت‌ها را خریداری کنید.

در ابتدا شما مقداری متریال به عنوان واحد پول دارید که با آن‌ها موارد مورد نیاز خود را می‌خرید. در هر راند شما می‌توانید با کشتن حریف و همچنین متریال‌های موجود در نقشه، پول بیشتری جمع کنید و در نتیجه قادر به ارتقای اسلحه و دریافت تجهیزات بیشتر باشید.

بازی Apex Legends حالت Arena

نکته‌ی مهم این‌که برخلاف Valorant ابتدای هر راند، تمام ذخیره‌ی کوله‌پشتی شما محو خواهد شد و دو تیم در شرایط برابر دوباره از نو شروع خواهند کرد. این حالت در ابتدای شروع فصل بعدی پنج نقشه خواهد داشت که دوتای آن‌ها کاملا جدید و سه تای دیگر برگرفته از مناطق موجود در نقشه‌های بخش بتل رویال هستند.

استودیوی ریسپان اینترتینمنت اعلام کرده که قصد دارد بخش Ranked را برای حالت Arena هم به ارمغان بیاورد، البته این اتفاق بعدا در بازی Apex Legends رخ خواهد داد و منتظر اضافه شدن آن در ابتدای فصل جدید نباشید.

حالت Arena همراه با فصل بعدی بازی Apex Legends با نام Legacy از تاریخ ۱۴ اردیبهشت در دسترس قرار خواهد گرفت. در این فصل علاوه بر حالت آرنا و اضافه شدن لجند Valkyrie شاهد تغییراتی در لجندهای فعلی و همچنین متای سلاح‌ها خواهیم بود.

نقشه‌ی World’s Edge هم جایگزین Kings Canyon شده و نقشه‌ی Olympus هم ظاهر جدیدی به خود خواهد گرفت. یک تیر و کمان هم به بازی اضافه خواهد شد که از موارد جذاب این فصل به حساب می‌آید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.