با اتاق فرمان پخش زنده آپارات آشنا شوید

ویژگی جدیدی که به پخش زنده آپارات اضافه شده، به‌ شدت برای استریمرها و مدیران چت کارامد است. به کمک اتاق فرمان پخش زنده آپارات، علاوه‌بر پلیر پخش زنده شما می‌توانید به مواردی مثل عملکرد چت (یا همان لاگ مدیران)، نظرسنجی، کاربران بن شده، عنوان پخش زنده، انتخاب بازی، مقدار تاخیر در ارسال پیام‌ها، گزینه چت فقط برای مشترکین کانال و گزینه حالت چت (Emote Only) دسترسی داشته باشید و همچنین، می‌توانید تغییرات دلخواه را در این موارد به وجود آورده یا از اتفاقاتی که در حال رخ دادن است باخبر شوید.

از طرف دیگر، قسمت چت و میزان بازدیدها نیز در این حالت به شما نمایش داده می‌شود. حالت اتاق فرمان پخش زنده آپارات ماژولار است و می‌توانید به دلخواه جای موارد مختلفی که در این حالت قرار گرفتند را تغییر دهید. اندازه این ماژول‌ها هم قابل تغییر است.

حالت اتاق فرمان برای مدیران چت هم در دسترس قرار دارد. البته بستگی دارد که آن شخص تا چه حد دسترسی مدیریتی از استریمر گرفته باشد و بنابراین اگر به برخی از مواردی که بالاتر عنوان کردیم دسترسی نداشته باشند، درحالت اتاق فرمان هم نمی‌توانند آن موارد را ببینند و تغییر دهند.

برای دسترسی به حالت اتاق فرمان، می‌توانید در انتهای لینک پخش زنده مربوطه این عبارت را تایپ کنید:

/cockpit

به طور مثال، این یک نمونه از لینک دسترسی به حالت اتاق فرمان برای یک پخش زنده فرضی است:

aparat.com/username/live/cockpit

راه دوم برای دسترسی به این قابلیت، این است که در بالای قسمت گفتگو علامت سه نقطه را بزنید و گزینه حالت مدیران را انتخاب کنید.

یک ویژگی جدید هم برای چت بین مدیران ایجاد کردیم! فقط کافیست قبل از ارسال پیام در قسمت چت، این دستور را وارد کنید تا پیام فقط برای مدیران چت و خود استریمر قابل دیدن باشد:

/pm

در حالت اتاق فرمان هم یک بخش مخصوص برای نمایش پیام‌های بین مدیران ایجاد کردیم تا این پیام‌ها به راحتی قابل دیدن باشند.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.