گفتگو با «فرزان میهن‌زاده» و «حمیدرضا نیکوفر» در آپارات گیم شو

قسمت دوم از فصل دوم برنامه‌ی آپارات گیم شو میزبان «فرزان میهن‌زاده» و «حمیدرضا نیکوفر» به عنوان مهمان بود که هر دو در صنعت بازی‌سازی به صورت جدی فعال هستند.

 

برنامه‌ی آپارات گیم شو در جدیدترین قسمت خود، مثل همیشه مهمان‌هایی داشت که مجریان با آن‌ها به گفتگو پرداختند. مهمانان این قسمت «فرزان میهن‌زاده» و «حمیدرضا نیکوفر» بودند که هر دو به طور جدی در بازی‌سازی فعال هستند.

فرزان میهن‌زاده در ایران به تحصیل در رشته‌ی مهندسی عمران پرداخت، اما علاقه‌اش به بازی‌سازی او را به سمت مدل‌سازی کشاند. فرزان پس از مهاجرت به مالزی، تحصیلاتش را در رشته‌ی Games Art Development ادامه داد.

او پس از چند سال به آمریکا مهاجرت کرد و تمرکزش از مدل‌سازی و طراحی سه‌بعدی، بیشتری روی مدیریت پروژه (Project Manager) معطوف شد. فرزان میهن‌زاده طی فعالیت خود، روی آثار شاخصی چون Returnal و Final Fantasy XV و Street Fighter V کار کرده است. فرزان در کنار بازی‌سازی به استریم هم علاقه دارد و با لقب FearZZan در توییچ فعالیت می‌کند.

«حمیدرضا نیکوفر» آهنگساز و طراح صدا برای بازی‌های ویدیویی است و نزدیک به ده سال در این زمینه فعالیت دارد. او موسیقی بازی در حال ساخت Naser: Son of Man را هم ساخته که تریلر جدید آن مدتی پیش در نمایشگاه Gamescom 2021 پخش شد.

حمیدرضا در کنار آهنگسازی، یک پادکست شخصی به نام Wassup Conversations دارد که در آن با بازی‌سازهای مختلف در سراسر جهان گفتگو می‌کند. او تا به حال با افراد شاخصی چون «کن لوین» خالق سری «بایوشاک»، «جوزف فارس» کارگردان بازی A Way Out و It Takes Two و «جوردن مکنر» خالق سری Prince of Persia گفتگو داشته است.

فرزان و حمیدرضا در این گفتگو از شروع فعالیت خود در صنعت بازی‌سازی و مسیر طی شده، بازی‌های مورد علاقه، منابع الهامی که روی مسیر آن‌ها تاثیر گذاشته و چالش‌های کارشان صحبت کردند. شما می‌توانید این مصاحبه را به صورت کامل در بالا تماشا کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.