با آپارات گیم آشنا شوید

آپارات، بزرگ‌ترین پلتفرم اشتراک ویدئو در ایران، همواره یکی از پلتفرم‌های موردعلاقه کاربران ایرانی برای به اشتراک‌گذاری ویدیوهای مرتبط با بازی‌ بوده است. به دنبال استقبال کم‌نظیر گیمرها از آپارات، آپارات گیم از زمستان ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرد. این اولین قدم در راه تاسیس آپارات گیم بود، بخش مختص به گیم آپارات که همواره در فکر برداشتن قدم‌هایی بزرگ و مثبت در زمینه رفع نیازهای گیمرها در فضای دیجیتال است.

راه‌اندازی سرویس پخش زنده آپارات در سال ۹۶، پلی برای ورود گیمرهای مشتاق ایرانی به فضای گیم ‌استریمینگ بود. سرویس پخش زنده آپارات یک سرویس بومی، سریع و راحت برای ایجاد پخش زنده است که از همان ابتدا رویکرد ما برای گسترش دادن آن مشخص بود. ما قصد داشتیم سرویسی را در دسترس مخاطبان ایرانی قرار دهیم که تمام نیازهای آن‌ها را رفع می‌کند تا دیگر نیازی به پیدا کردن جایگزین خارجی نداشته باشند. روز به روز با فکر، تلاش و گوش فرا دادن به نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران، ویژگی‌های پخش زنده آپارات را گسترش دادیم و هنوز هم با دنبال کردن همین رویه، مي‌خواهیم بهتر از قبل پذیرای شما باشیم. پخش زنده آپارات به عنوان یک سرویس ایرانی،‌ روزانه پذیرای هزاران پخش زنده ایرانی با زبان فارسی است و به همین جهت، برای مخاطب فارسی‌زبان بهترین مکان برای پیدا کردن پخش‌ زنده‌های ایرانی است.

در اسفند سال ۹۷، آپارات گیم با لوگوی اختصاصی خود به عنوان زیرمجموعه‌ آپارات فعالیت خود را با هویتی جدید آغاز کرد. آپارات گیم همواره تلاش کرده تا فضایی مطلوب برای به اشتراک‌گذاری محتوای ویدئویی مربوط به بازی، چه محتوای از پیش ضبط شده و چه محتوای زنده داشته باشد. از فعالیت ما در شبکه‌های اجتماعی برای آشنا کردن افرادی که تازه با دنیای محتوای ویدئویی مربوط به بازی آشنا شده‌اند گرفته تا سامان‌دهی ویژگی‌های آپارات به نحوی که بهتر بتواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد، همگی مجموعه‌ای از تلاش‌های ما برای ارتقای فرهنگ بازی و بازی کردن در ایران‌اند. ما می‌خواهیم هر کسی که دوست دارد قدم به دنیای تولید محتوای ویدئویی در زمینه بازی‌های ویدئویی می‌گذارد، بتواند این کار را جدی‌تر و حرفه‌ای‌تر انجام دهد؛ چرا که در این صورت، مخاطبان اینگونه محتوا نیز می‌توانند بهتر با زیر و روی دنیای گیم آشنا شوند.

اگر دوست دارید بیشتر از روند کاری آپارات گیم بدانید، تماشای ویدئوی زیر را از دست ندهید:

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.