گزارشی از آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم

سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم با برگزاری آیین اختتامیه، رسما به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی آپارات، سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات از ۲۶ تیر کار خود را آغاز کرده بود. در این دوره، هشت هفته رقابت بین استریمرهای آپارات در جریان بود. دو هفته از رقابت‌ها به استریمرهای تازه‌کار اختصاص داده شده بود و طی ۶ هفته، استریمرهای حرفه‌ای با هم به رقابت پرداختند. در کنار مسابقات مربوط به استریمرها، برای اولین بار مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم هم برگزار شد تا از حمایت‌کنندگان استریمرها هم تقدیر به عمل بیاید. این دوره از مسابقات که جوایزی به ارزش بیش از ۲۳۰ میلیون تومان به همراه داشت، تا پایان روز ۲۶ شهریور در جریان بود و در واقع از روز ۲۷ شهریور، تمام برندگان به جز برنده قرعه‌کشی بین حامیان استریمرها مشخص شده بودند.

علی لرستانی‌‌پور، پرهام طاهری، امیرحسین امراللهی، حجت رضایی‌نسب و شاهین بیگی، به ترتیب ۵ استریمر حرفه‌ای برتر این دوره از رقابت‌ها بودند. علی لرستانی‌پور به عنوان قهرمان این دوره، در مجموع ۶۲ میلیون تومان جایزه به خانه برد. بقیه افراد برتر هم چندین میلیون تومان جایزه به خود اختصاص دادند. به صورت کلی، افراد زیر توانستند برنده جایزه شوند:

 • علی لرستانی‌پور: ۶۲ میلیون تومان
 • پرهام طاهری: ۴۰ میلیون تومان
 • امیرحسین امرللهی: ۲۹ میلیون تومان
 • حجت رضایی‌نسب: ۲۳ میلیون تومان
 • شاهین بیگی: ۶ میلیون تومان
 • نوید کلوند: ۱۰ میلیون تومان
 • علی شهرکی: ۱۰ میلیون تومان
 • محمدحسین کامل ساقیان: ۶ میلیون تومان
 • محمد نیک‌زاد: ۶ میلیون تومان
 • علیرضا شهرکی: ۴ میلیون تومان
 • حسین امان‌اللهی: ۴ میلیون تومان

 

بخش هیجان‌انگیز این دوره، قرعه‌کشی میان حامیانی بود که حداقل یک شانس شرکت در قرعه‌کشی داشتند. مجتبی کاغذچی از ارومیه، برنده این قرعه‌کشی بود و Xbox Series S برای او ارسال شد. هادی شعبانی نیز به عنوان نفر اول مسابقه حامی برگزیده، یک Xbox Series X را به خود اختصاص داد. او مجموعا بیش از ۳۰ میلیون تومان استریمرها را حمایت کرده بود. آپارات گیم برای قدردانی از حامیان استریمرها، قرار است به صورت فصلی مسابقه حامی برگزیده را ادامه دهد.

در مراسم اختتامیه که حدود دو ساعت به طول انجامید، با برندگان به صورت گروهی مصاحبه شد. در خلال مصاحبه‌ها، استریمرها به چالش‌های خودشان برای شرکت در این دوره از مسابقات، تغییرات مثبتی که این دوره از مسابقات نسبت به گذشته داشته و در نهایت، برنامه‌هایشان برای ادامه استریم اشاره کردند. در پنل اول گفتگو شاهد حضور حجت رضایی‌نسب (رتبه چهارم کلی مسابقات)، پرهام طاهری (رتبه دوم کلی مسابقات) و محمد نیک‌زاد (رتبه دوم استریمرهای تازه‌کار) بودیم. در پنل دوم، شاهین بیگی (رتبه پنجم کلی)، محمد حسین کامل ساقیان (رتبه دوم استریمرهای تازه‌کار) و نوید کلوند (رتبه اول استریمرهای تازه‌کار) حضور داشتند. پنل سوم با حضور امیرحسین امراللهی (رتبه سوم کلی)، علی شهرکی (رتبه سوم استریمرهای تازه‌کار) و علیرضا شهرکی (رتبه اول استریمرهای تازه‌کار) برگزار گردید و پنل آخر، به قهرمان مسابقات علی لرستانی‌پور و حسین امان‌اللهی (رتبه سوم استریمرهای تازه‌کار) تخصیص پیدا کرده بود.

لازم به ذکر است که به استریمرهای تازه‌کار که رتبه اول را در دو هفته مخصوص به این مسابقات کسب کردند، یک صندلی گیمینگ نیز برای هموارتر شدن راه جدی‌ دنبال کردن استریم، اهدا شد. شما می‌توانید از این لینک اختتامیه مسابقات تابستانی آپارات گیم را تماشا کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.