شخصیت Aloy از بازی Horizon Zero Dawn به فورتنایت می‌آید

شرکت اپیک گیمز اعلام کرد شخصیت Aloy از بازی Horizon Zero Dawn به عنوان محبوب فورتنایت اضافه خواهد شد.

 

بازی بسیار پرطرفدار Fortnite تا به حال میزبان شخصیت‌های متعددی از محصولات مختلف صنعت سرگرمی چون سینما، کمیک و حتی خود بازی‌های ویدیویی بوده است؛ از شخصیت‌های مارول و دی‌سی و قهرمانان فرنچایز استار وارز گرفته تا مستر چیف و کریتوس و لارا کرافت.

حالا شرکت اپیک گیمز طی همکاری با سونی، شخصیت Aloy از بازی Horizon Zero Dawn را به بازی محبوب فورتنایت آورده است. پوشش شخصیت «ایلوی» از پس‌فردا یعنی ۲۶ فروردین در فروشگاه داخل بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

به جز خود Aloy آیتم‌های مختلفی مثل سلاح و ایموت با تم بازی هورایزن در فروشگاه موجود خواهند شد. اگر روی کنسول PS5 این شخصیت را بخرید، با بازی کردن می‌توانید لباس Ice Hunter Aloy را هم برای او باز کنید که برگرفته از بسته‌ی الحاقی The Frozen Wilds است.

فورتنایت Horizon Zero Dawn

همزمان با این اتفاق، یک رویداد زمانی محدود با نام Team Up! Aloy & Lara هم جریان خواهد داشت که در آن، بازیکنان در قالب ایلوی و لارا کرافت از فرنچایز Tomb Raider قرار خواهند گرفت و به کمان و یک جفت پیستول مجهز خواهند شد.

به مناسبت این رویداد، فردا رویدادی در فورتنایت با نام Aloy Cup آغاز خواهد شد که البته تنها روی PS4 و PS4 در دسترس خواهد بود. در این رقابت، تیم‌های دونفره‌ای که در هر منطقه قهرمان می‌شوند، باندل هورایزن را زودتر دریافت خواهند کرد.

بازی فورتنایت هم‌اکنون برای PC، PS4، PS4، Xbox One، Xbox Series X|S و Nintendo Switch به‌صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

ادامه‌ی بازی Horizon Zero Dawn با نام کامل Horizon Forbidden West هم در حال حاضر مراحل تولید خود را طی می‌کند و قرار است تا پایان سال میلادی برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شود. اثری که یکی از مهم‌ترین بازی‌های سال ۱۴۰۰ محسوب می‌شود.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.