نسخه‌ی جدید از سری بازی Call of Duty برای سال 2021 میلادی تایید شد

شرکت اکتیویژن به طور رسمی اعلام کرد که جدیدترین نسخه از سری بازی محبوب Call of Duty برای انتشار در سال 2021 میلادی در حال ساخت است.

 

تمام مخاطبان سری COD دیگر به روند انتشار منظم آن عادت کرده‌اند و می‌دانند که پاییز هر سال باید منتظر یک نسخه‌ی جدید باشند. شرکت اکتیویژن هم حالا به طور رسمی این موضوع را تایید کرده است.

این ناشر بزرگ، دیروز و طی جدیدترین گزارش از عملکرد مالی خود، اعلام کرد که نسخه‌ی جدید Call of Duty هم‌اکنون در دست تولید قرار دارد و شاهد انتشار این بازی در پاییز سال 2021 میلادی خواهیم بود.

وظیفه‌ی ساخت این نسخه را استودیوی Sledgehammer Games بر عهده دارد که پیش از این، دو نسخه‌ی Advanced Warfare و WWII را ساخته بود. این استودیو همچنین به عنوان تیم پشتیبان در ساخت نسخه‌ی Modern Warfare 3 هم نقش داشت.

طبق گفته‌ی اکتیویژن، بازی در حال حاضر عالی به نظر می‌رسد و طبق برنامه، برای انتشار در پاییز سال جاری آماده خواهد شد. این نسخه از پایه برای کنسول‌های نسل نهم ساخته می‌شود و یک تجربه‌ی از همه لحاظ پیشرفته را نسبت به نسخه‌های نسل قبل به ارمغان می‌آورد.

قسمت جدید COD دارای هر سه بخش داستانی، چندنفره و کوآپ خواهد بود. این بازی به گونه‌ای طراحی شده تا با اکوسیستم فعلی فرنچایز هماهنگ باشد. همزمان با انتشار این اثر، شاهد انتشار محتوای جدید برای بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone هم خواهیم بود.

اکتیویژن در گزارش مالی خود از عملکرد عالی این فرنچایز هم سخن گفت و اعلام کرد که درآمد حاصل طی سه ماه اول سال 2021 از پیش‌بینی‌های این شرکت هم بالاتر بوده است.

این شرکت قصد دارد تا پایان امسال، تعداد کارمندان خود را 2000 نفر افزایش دهد و علاوه بر گسترش استودیوهای فعلی، شعبه‌های جدیدی در لهستان، استرالیا، کانادا و چین تاسیس کند.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.