ثبت نام برای بزرگترین رویداد بازی‌های ویدیویی کشور آغاز شد

«مسابقات بازی‌های ویدیویی ایران» قطعا برای اکثر طرفداران بازی‌های ویدیویی یا گیمر‌ها نام آشنایی است. این مسابقات به عنوان یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین رویداد‌های بازی کشور، امسال نیز با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و مجموعه آپارات، با جوایزی ارزنده برگزارخواهد شد. این دوره به دلیل پاندمی کرونا و برای تسهیل مشارکت تمام افراد علاقه‌مند به صورت آنلاین اجرا خواهد شد.

دور مقدماتی ششمین دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران از تاریخ یکم تا هفتم خرداد ماه ۱۴۰۰ در چهار رشته زیر برگزار می‌شود:

  • فیفا ۲۱ (کنسول PS4)
  • کلش رویال (موبایل)
  • بازی ایرانی فوتبالیستارز (موبایل)
  • بازی ایرانی بزن بهادر (موبایل)

مجموع جوایز برای نفرات اول تا سوم تمام رشته‌ها ۲۵۰ میلیون تومان و ظرفیت پذیرش برای هر رشته ۵۱۲ نفر است. علاقه‌مندان به شرکت در این جام، می‌توانند با مراجعه به سایت https://baazico.ir از تاریخ ۲۱ الی ۲۷ اردیبهشت ماه، در هر یک از گرو‌ه‌های انتخابی ثبت نام کنند.

علاوه بر این، گروه منتخب قهرمانان دوره‌های گذشته ایرانی و غیرایرانی نیز در این دوره در رشته فیفا ۲۱ با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

با توجه به پیگیری‌های بسیار دوستداران بازی‌های ویدیویی و آنلاین بودن دور مقدماتی مسابقات، پیش‌بینی می‌شود که این جام با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شود. پس اگر تمایل به شرکت در این رویداد جذاب را دارید، پیشنهاد می‌کنیم ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنید.

لازم به ذکر است، در صورت مساعد بودن شرایط، فینال این مسابقات در یکی از پردیس‌های سینمایی بزرگ تهران و با حضور تماشاگران و اصحاب رسانه برگزار می‌شود که شرایط و تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.