دومین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم آغاز شد

دومین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم با هدف حمایت از حامیان استریمرها، کار خود را آغاز کرد. در این دوره جوایزی به ارزش بیش از ۵۰ میلیون تومان به برندگان اهدا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آپارات گیم، حامیان استریمرها نقش به‌سزایی در اعتلای فرهنگ استریم دارند. در واقع، حامیان استریمرها هستند که با حمایت‌های مادی و غیرمادی خود، راه استریمرها را برای ادامه فعالیت‌شان هموار می‌کنند. آپارات گیم نیز با در نظر گرفتن اهمیت نقش حامیان استریمرها، اقدام به ترتیب مسابقه‌ای جذاب میان آن‌ها داده که هم برای حامیان حاوی جوایزی ارزنده است و هم در نهایت، استریمرها به لطف این مسابقه از حمایت بیشتری از طرف حامیان برخوردار می‌شوند.

در دومین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم که از ۲۶ مهر تا ۲۶ آذر در جریان خواهد بود، نفر اول برنده یک دستگاه PS5 خواهد شد. به ۵ نفر دیگر نیز به قید قرعه پکیج لوازم گیمینگ (هدست، موس و کیبرد) اهدا خواهد شد. مجموع جوایز این دوره بیش از ۵۰ میلیون تومان ارزش دارد. حامیان استریمرها می‌توانند با اهدای روبی به استریمرها، خرید و هدیه اشتراک آن‌ها می‌توانند امتیاز کسب کنند. کسب امتیاز بیشتر به معنای داشتن شانس بیشتر برای برنده شدن در قرعه‌کشی است.

دوره اول مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم در فصل تابستان و همزمان با مسابقات تابستانی آپارات گیم برگزار شد. در دوره قبل، به نفر اول یک دستگاه Xbox Series X اهدا شد و یک دستگاه Xbox Series S نیز به قید قرعه به یکی از حامیان رسید. با توجه به استقبال بسیار خوب به عمل آمده از دوره اول مسابقه حامی برگزیده‌ آپارات گیم، تصمیم بر آن بوده تا با افزایش تعداد و ارزش ریالی جوایز اهدایی در دوره دوم، حامیان بیشتری شانس برنده شدن در مسابقه را داشته باشند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دومین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم، به این صفحه مراجعه کنید.

 

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.