شرکت 2K Games این ماه یک بازی جدید رونمایی خواهد کرد

شرکت مشهور 2K Games طی گزارش مالی خود اعلام کرد که در ماه میلادی جاری از یک بازی جدید رونمایی خواهد کرد.

 

ناشر فرنچایزهای مشهوری چون Bioshock و Borderlands طی گزارش مالی جدید که توسط شرکت Take-Two Interactive منتشر شده، اعلام کرد که تا پایان ماه آگوست از یک فرنچایز جدید رونمایی خواهد کرد.

شرکت 2K Games در این گزارش مالی، جزئیاتی از این اثر ارائه نکرد، اما مشخص شد که تا پایان سال مالی ۲۰۲۲ یعنی تا انتهای مارس ۲۰۲۲ شاهد انتشار آن خواهیم بود.

احتمال زیادی وجود دارد که این اثر، همان پروژه‌ای باشد که با لقب Marvel XCOM شناخته می‌شود؛ اثری در سبک استراتژی نوبتی که مخاطب را در قالب شخصیت‌های مختلف دنیای مارول قرار می‌دهد. ساخت این عنوان بر عهده‌ی استودیوی Firaxis خالق سری Civilization و سازنده‌ی نسخه‌های اخیر سری XCOM قرار دارد.

این هم مشخص نیست که آیا بازی ذکر شده در نمایشگاه گیمزکام (۲۵ تا ۲۹ آگوست) رونمایی خواهد شد یا ناشر یک رویداد اختصاصی برای آن در نظر گرفته است.

این گزارش به یک پروژه‌ی دیگر با اسم رمز Codename Volt هم اشاره کرده که توسط استودیوی Hangar 13 سازنده‌ی قسمت سوم و ریمیک قسمت اول از سری «مافیا» ساخته و از آن به عنوان «ترکیب لاوکرفت با Saints Row» یاد می‌شود.

از دیگر پروژه‌های در دست ساخت توسط استودیوهای زیرمجموعه‌ی 2K Games می‌توان به قسمت بعدی از سری بایوشاک اشاره کرد که توسط استودیوی Cloud Chamber مراحل تولید را طی می‌کند. «کن لوین» خالق سری بایوشاک و استودیوی کوچکش با نام Ghost Story Games هم سال‌هاست که روی یک اثر رونمایی‌نشده کار می‌کنند.

اسپین آف جدید از سری Borderlands که Tiny Tina’s Wonderlands نام دارد، طبق اطلاعات داخل گزارش در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهد شد.

در نهایت باید به یک مورد دیگر از این گزارش مالی اشاره کرد؛ طبق آمار جدید، فروش بازی بسیار محبوب GTA V از ۱۵۰ میلیون نسخه عبور کرده و به این ترتیب، یک رکورد فوق‌العاده‌ی دیگر به جا گذاشته است.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.