با جزئیات اولین دوره از مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم آشنا شوید

اولین دوره از مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم امسال از تاریخ ۲۶ تیر تا ۲۶ شهریور برگزار خواهد شد.

 

در مسابقه‌ی حامیان استریمرهای آپارات گیم، تیم آپارات رقابت جذابی را برای کسانی تدارک دیده که نقش به سزایی را در جا افتادن هر چه بیشتر فرهنگ استریم و حمایت از استریمرها ایفا می‌کنند.

به پاس قدردانی از این حامیان، آپارات گیم هر فصل مسابقه‌ای را بین افرادی برگزار خواهد کرد که اشتراک استریمرهای آپارات را تهیه می‌کنند یا به استریمرهای آپارات روبی هدیه می‌دهند.

در انتهای این رقابت به شخصی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد، یک کنسول Xbox Series X به عنوان جایزه اعطا خواهد شد. همچنین بین تمام شرکت‌کنندگانی که حداقل یک شانس قرعه‌کشی (معادل ۱۰۰ امتیاز) داشته باشند، به قید قرعه یک کنسول Xbox Series S تعلق خواهد گرفت.

قوانین و شرایط امتیازگیری در مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم به این شکل است که شما با خرید اشتراک و اهدای روبی به استریمرهای آپارات برای خود امتیاز جمع می‌کنید. هر روبی برای شما ۱ امتیاز خواهد داشت، اما امتیاز اشتراک حالت‌های متفاوتی دارد که شامل موارد زیر است:

  • اشتراک ۱ ماهه: ۲۰۰ امتیاز
  • اشتراک هدیه ۱ ماهه: ۲۵۰ امتیاز
  • اشتراک ۳ ماهه: ۶۵۰ امتیاز
  • اشتراک هدیه ۳ ماهه: ۸۰۰ امتیاز

 

توجه کنید که هر ۱۰۰ امتیاز، یک شانس برای شما در قرعه‌کشی کنسول Xbox Series S به ارمغان می‌آورد. اولین دوره این مسابقه از همین امروز آغاز خواهد شد و تا دو ماه دیگر در جریان خواهد بود. شما می‌توانید از طریق این لینک به صفحه مخصوص این رقابت‌ها مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.