ویدیوی جدید از گیم‌پلی بازی Rainbow Six Parasite در اینترنت لو رفت

دیروز ویدیویی تازه از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Rainbow Six Parasite در سطح اینترنت لو رفت که ما را با جزئیات بیشتری از این اثر در حال ساخت آشنا می‌کند.

 

پس از پخش شدن یک فوتیج یک ساعته از بازی Rainbow Six Parasite در ابتدای فروردین ماه، حال ویدیوی تازه‌ای از این اثر مورد انتظار در سطح اینترنت لو رفته است که جزئیات بیشتری از گیم‌پلی آن را نشان می‌دهد. این ویدیو در حال حاضر از یوتیوب حذف شده است، اما این حرکت مانع از تماشای آن توسط کاربران اینترنت نشد.

ویدیوی قبلی تنها به بخش آموزشی اختصاص داشت، اما در این ویدیو با المان‌های بسیاری از گیم‌پلی بازی Rainbow Six Parasite آشنا می‌شویم. اساس گیم‌پلی همان چیزی است که در نسخه‌ی Siege می‌بینیم و هر دو از مکانیک‌های یکسان در حرکت و تیراندازی استفاده می‌کنند.

در این فوتیج تقریبا پنج دقیقه‌ای با تعدادی از دشمنان بازی آشنا می‌شویم و همچنین می‌بینیم پدیده‌ی بیولوژیکی‌ای که باعث به وجود آمدن این موجودات شده، روی زمین و دیوار هم رشد می‌کند و سرعت حرکت شما را کم می‌کند. در نتیجه باید با تیراندازی به آن‌ها، یک مسیر هموار برای خود درست کنید.

همچون Siege شما از ابزار و گجت‌های مختلفی برای نابودی دشمنان استفاده می‌کنید و تخریب‌پذیری محیط هم ظاهرا نه به همان اندازه، ولی هنوز پابرجاست. در ویدیو، تنها یکی از سه بازیکن تیم زنده مانده و وظیفه دارد تا دو شخص آلوده را به دستگاه‌های حفاظت برساند و آن‌ها را از منطقه‌ی خطر خارج کند.

جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Tom Clancy’s Rainbow Six اولین بار طی کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در نمایشگاه E3 2019 و با نام Rainbow Six Quarantine رونمایی شد؛ اثری که در واقع ادامه‌ی معنوی حالت Outbreak در نسخه‌ی Siege محسوب می‌شود که استقبال زیادی از آن به عمل آمد.

مدتی پیش یک تصویر هنری از این عنوان لو رفت که نشان می‌داد پسوند بازی به Parasite تغییر پیدا کرده است، اما یوبی‌سافت اعلام کرد این عنوان اسم رمز فعلی بازی محسوب می‌شود و عنوان نهایی بازی در زمان انتشار متفاوت خواهد بود.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.