نمرات بازی ترسناک The Medium منتشر شد

هم‌زمان با انتشار بازی مورد انتظار The Medium سایت‌ها و مجلات مختلف نقدها و نمرات خود برای این اثر را در دسترس عموم قرار دادند.

 

بازی The Medium جدیدترین اثر استودیوی لهستانی Bloober Team به حساب می‌آید که پیش از این آثار شاخصی چون Layers of Fear، The Observer و Blair Witch را ساخته است. این بازی از دهم بهمن ماه در دسترس قرار دارد و یکی از بازی‌های مهم بهمن ماه به حساب می‌آید که قبل‌تر در یک مطلب جداگانه به آن اشاره کرده بودیم.

حتما بخوانید: بهترین بازی های ترسناک جهان

در حال حاضر میانگین نمرات بازی The Medium در سایت متاکریتیک روی کنسول‌های ایکس‌باکس، از ۶۱ نقد روی عدد ۷۱ و روی رایانه‌های شخصی، از ۳۷ نقد روی عدد ۷۶ قرار دارد. این بازی همچون تمامی آثار قبلی استودیوی Bloober Team در سبک ترسناک جای می‌گیرد.

بازی The Medium شما را در نقش زنی به نام Marianne قرار می‌دهد که به منطقه‌ای دورافتاده در لهستان سفر می‌کند و با اسرار مرموز و تاریکی روبرو می‌شود. او در دنیای بازی یک Medium است؛ کسی که می‌تواند دنیای ارواح را ببیند و به آن سفر کند. سازندگان بازی الهام زیادی از سری «سایلنت هیل» گرفته‌اند و دوربین بازی هم مشابه بسیاری از آن عناوین، به‌صورت سوم شخص است و دوربین در نقاط تعیین شده‌ای قرار دارد. استودیوی Bloober Team برای ساخت موسیقی بازی از «آکیرا یامائوکا» آهنگساز مشهور سری سایلنت هیل هم بهره گرفته است.

ویژگی شاخص این اثر مکانیک Dual Reality است که به شما اجازه می‌دهد همزمان در دنیای واقعی و دنیای ارواح حضور داشته باشید. در این سکانس‌ها، هر نیمه از تصویر به یک دنیا اختصاص داده می‌شود و در این وضعیت باید به تعامل با محیط، حل معماها و فرار از دست دشمنان بپردازید. صداپیشگی نقش منفی بازی بر عهده‌ی «تروی بیکر» قرار دارد که بیشتر با ایفای نقش شخصیت‌هایی چون «جوئل» در سری The Last of Us و Booker Dewitt در بازی Bioshock Infinite شهرت دارد.

بازی The Medium در حال حاضر برای کنسول‌های Xbox Series X|S و همچنین از طریق فروشگاه‌های مختلفی مثل استیم، برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این اثر از طریق سرویس گیم پس هم قابل تجربه است.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.