نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed احتمالا در ژاپن جریان دارد

شایعات جدیدی حاکی از آن است که شرکت یوبی‌سافت در نسخه‌ی جدید از سری Assassin’s Creed به سراغ سرزمین ژاپن خواهد رفت.

 

سری بازی Assassin’s Creed در نسخه‌های مختلف تلاش کرده تا به مناطق مختلف جهان در برهه‌های زمانی متفاوت سر بزند؛ از اورشلیم زمان جنگ‌های صلیبی و ایتالیای رنسانس گرفته تا انقلاب کبیر فرانسه و مصر باستان.

با وجود نسخه‌های متعدد، هنوز مناطق و دوره‌هایی هستند که دست نخورده باقی مانده‌اند و طرفداران این فرنچایز به شدت مشتاق دیدن آن‌ها در قسمت‌های بعدی هستند.

حال شخصی در توییتر به تازگی ادعا کرده که نسخه‌ی بعدی این سری در سرزمین ژاپن جریان دارد. این کاربر گفته که نام کامل نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed Warriors خواهد بود و در سال ۲۰۲۲ میلادی برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری اس و ایکس منتشر خواهد شد.

سری Assassin's Creed

در ادامه ذکر شده که بازی در ژاپن Edo جریان خواهد داشت و بازیکن در قالب یک شخصیت مونث با نام Akako Shiratori قرار می‌گیرد که یک اساسین تازه‌کار است.

طبق ادعای این کاربر، بیشتر بازی در شهر توکیو جریان دارد. سیستم Jomsviking که در نسخه‌ی قبلی یعنی Valhalla وجود داشت و امکان پیوستن وایکینگ‌ها به شما حین نبردها را فراهم می‌کرد، در قسمت جدید هم خواهد بود.

ظاهرا شرکت یوبی‌سافت برای ساخت AC Warriros از اسطوره‌های ژاپنی الهام زیادی گرفته است و با موجوداتی چون Oni و Yokai هم مبارزه خواهیم داشت.

افراد زیادی در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این ادعاها واکنش نشان داده‌اند، اما در حال حاضر این اطلاعات تنها در حد شایعه هستند و صحت آن‌ها مورد تایید نیست. باید منتظر ماند تا بلکه شرکت یوبی‌سافت در ماه‌های آینده، اطلاعاتی از قسمت جدید Assassin’s Creed در دسترس عموم قرار دهد.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.