محتوای بیشتری برای بازی Hitman 3 در راه است

تیم سازنده‌ی بازی موفق Hitman 3 اعلام کرد که کار آن‌ها با این بازی به پایان نرسیده و قرار است محتوای بیشتری برای آن در دسترس قرار دهند.

 

جدیدترین نسخه از سری بازی «هیتمن» که آخرین نسخه از تریلوژی World of Assassination به حساب می‌آید و حکم یک ریبوت را برای این سری دارد، ده روز پیش منتشر شد و به‌شدت مورد استقبال منتقدان و مخاطبان قرار گرفت و حتی بسیاری از آن به عنوان بهترین اثر این مجموعه یاد کردند.

استودیوی IO Interactive خالق این سری در پروژه‌ی بعدی خود به سراغ فرنچایز 007 یا همان «جیمز باند» می‌رود و چند سالی خبری از مامور ۴۷ نخواهد بود، اما این به معنای تمام شدن کار آن‌ها با بازی نیست.

تهیه‌کننده‌ی اجرایی استودیو Forest Swartout Large در گفتگویی که با سایت TheGamer داشته، گفته که این تیم محتوای بیشتری برای بازی Hitman 3 در نظر گرفته که در قالب بسته‌های الحاقی منتشر خواهند شد.

البته لارژ عنوان کرده که در حال حاضر قصد ندارند نقشه‌ی جدیدی به بازی اضافه کنند. در عوض محتواهای بعدی Hitman 3 چالش‌های جدیدی در مراحل فعلی ایجاد خواهد کرد:

ما به دنبال این هستیم تا مناطق موجود را استفاده و آن‌ها را بازآفرینی و پیچیده کنیم و این بار، می‌توانیم از کل سه‌گانه استفاده کنیم. ما می‌توانیم به نقشه‌های قسمت اول و دوم هیتمن برگردیم. ما تمام مناطق را داریم.

استودیوی IO Interactive در بازی Hitman 3 این امکان را قرار داده تا کسانی که دو قسمت قبلی را خریداری کرده‌اند، علاوه بر خود مراحل، تمام پیشرفت‌های خود را به نسخه‌ی جدید انتقال دهند و آن‌ها را با ابزارهای تازه و همچنین، گرافیک بهتر تجربه کنند. به همین طریق می‌توان کل سه‌گانه را با استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن بازی کرد.

بازی Hitman 3 هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴ و ۵، نینتندو سوییچ و گوگل استادیا در دسترس است.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.