قابلیت‌های جدید برای بخش توضیحات پخش زنده آپارات

قبلا برای تنظیم بخش توضیحات پخش زنده آپارات که در قسمت زیر هر پخش زنده قرار گرفته، لازم بود تا با استفاده از دستورات Markdown اقدام به قرار دادن موارد مورد نظرتان کنید. خیلی‌ از کاربران از ما درخواست کرده بودند که این روند را ساده‌تر کنیم. مدتیست که این امکان وجود دارد تا خیلی راحت و از طریق صفحه پخش زنده‌ این قسمت را ویرایش کنید. این کار اکنون به صورت مستقیم و بدون نیاز به کدنویسی انجام می‌شود.

برای استفاده از این قابلیت، فقط کافیست به صفحه پخش زنده‌ خود برید و زیر صفحه، گزینه‌ ویرایش توضیحات را انتخاب کنید. حالا، می‌توانید عکس موردنظرتان که حجمی کمتر از ۵۰۰ کیلوبایت و فرمت png یا jpg یا gif دارد را آپلود کنید. این عکس روی سرورهای خود آپارات آپلود می‌شود و دیگر لازم نیست تصویر را جای دیگری آپلود کنید. سپس، تنها کافیست لینک موردنظرتان را قرار دهید. عملیات با موفقیت انجام شد!

همچنین، می‌توانید توضیحات هم برای هر بخش بگذارید. اگر لازم است مجددا تصویری را بارگذاری کنید، باید گزینه بخش جدید را انتخاب کنید. وقتی هم که کارتان به پایان رسید، گزینه ذخیره صفحه را انتخاب کنید. این قابلیت ریسپانسیو است در واقع، در نمایشگر لپتاپ و کامپیوتر این عکس‌ها کنار هم قرار می‌گیرند. از سوی دیگر، در نمایشگرهای موبایل عکس‌ها به صورت عمودی و زیر هم قرار خواهند گرفت. بنابراین برای نحوه چینش آن‌ها هم دیگر نیازی به نگرانی نیست و به صورت خودکار این چینش انجام می‌پذیرد. به صورت دستی و با قابلیت Drag & Drop هم می‌توانید جای تصاویر را در بخش توضیحات پخش زنده آپارات تغییر دهید.

همین حالا به سراغ شروع پخش زنده خود در آپارات بروید! برای آموزش‌های بیشتر در مورد انجام پخش زنده در آپارات نیز به این بخش مراجعه کنید. از طریق این صفحه نیز می‌توانید پخش زنده‌های آپارات را تماشا کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.