فصل ششم بازی فورتنایت با یک رویداد تک‌نفره آغاز خواهد شد

شرکت اپیک گیمز اعلام خواهد کرد که فصل ششم بازی فورتنایت قرار است با یک رویداد ویژه آغاز شود که به صورت تک‌نفره قابل تجربه خواهد بود.

 

سیزن ششم بازی محبوب Fortnite پنج روز دیگر یعنی ۲۶ اسفند آغاز خواهد شد و این بار هم شرکت Epic Games یک رویداد ویژه به عنوان افتتاحیه در نظر گرفته است.

عنوان «فورتنایت» رویدادهای جذاب و خیره‌کننده‌ی مختلفی مثل نبرد هیولا و روبات عظیم‌الجثه، ظهور سیاه‌چاله و حتی اتحاد Avengers و مبارزه با «گالاکتوس» را برای مخاطبان خود به تصویر کشیده و رویداد جدید هم همین مسیر را ادامه خواهد داد، اما این بار یک تفاوت مهم وجود دارد.

این رویداد که Zero Crisis Finale نام دارد، یک ماموریت تک‌نفره خواهد بود؛ به این معنا که بازیکنان به صورت تنها آن را تجربه خواهند کرد و خبری از بازیکنان دیگر به عنوان همراه یا حتی بیننده در کنارتان نخواهد بود. این اتفاق برخلاف تمام رویدادهای سابق بازی فورتنایت است.

در این مرحله، بازیکن در نقش Agent Jones شخصیت نمادین بازی و کسی که مسئول بسیاری از اتفاقات درون بازی است قرار می‌گیرد. این ماموریت پایانی بر ماجراهای مامور جونز خواهد بود و سرانجام کارهای او را مشخص خواهد کرد.

شرکت اپیک گیمز جزئیات بیشتری از این رویداد منتشر نکرده، اما وعده داده که تا قبل از انتشار اطلاعات دیگری با مخاطبان به اشتراک خواهد گذاشت.

البته طبق معمول از همین حالا می‌توان نشانه‌هایی از فصل بعدی در نقشه‌ی بازی پیدا کرد. برای مثال Zero Point پورتال بزرگی که تمام شخصیت‌ها از طریق آن وارد جزیره می‌شوند، در حال شکافته شدن است. با توجه به این که کارهای مامور جونز بقای دنیای واقعی را در معرض خطر داد، احتمالا در ماموریت Zero Crisis Finale جلوی وقوع حادثه را خواهیم گرفت.

اگر با خواندن خبر علاقه‌مند شدید تا این رویداد را خودتان تجربه کنید، پس همین حالا به دانلود بازی Fortnite را روی یکی از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ یا ۵، ایکس‌باکس وان یا سری ایکس و اس و یا نینتندو سوییچ بپردازید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.