فروش بازی Valheim از ۳ میلیون نسخه گذر کرد

فروش بازی Valheim از ۳ میلیون نسخه عبور کرده است. می‌توان گفت با یک ترند جدید در دنیای بازی‌ها روبرو هستیم.

اثر موفق استودیوی Iron Gate AB یعنی Valheim همچنان به افتخارآفرینی ادامه می‌دهد. به تازگی فروش این بازی از مرز ۳ میلیون نسخه گذر کرده است. جالب است بدانید که این بازی در دوم فوریه (۱۴ دی ماه) منتشر شده بود. این اتفاق در شرایطی رخ داده که این بازی هنوز در فاز ارلی اکسس استیم قرار دارد. همین ۳ روز پیش بود که The Embracer Group اعلام کرده بود فروش بازی Valheim از ۲ میلیون نسخه گذشته است. سازندگان این عنوان در توییتر ضمن تشکر از طرفداران، اعلام کرده‌اند که هیچ کلمه‌ای نمی‌تواند احساساتشان را توصیف کند. این به تنهایی نشان می‌دهد که بازی چقدر غیرمنتظره به موفقیت رسیده است.

در یک پست روی استیم، سازندگان اطلاعات جالب‌تری نیز منتشر کرده‌اند. مثلا،‌از بیش از ۶۰ هزار نقد که Valheim روی استیم دریافت کرده، توانسته میانگین «به شدت مثبت»  به خود اختصاص دهد. این بازی به لیست ۲۵۰ عنوان برتر استیم از لحاظ نقد کاربران هم راه پیدا کرده و در جایگاه ۷۸ ام قرار دارد. از سوی دیگر، Valheim هم‌اکنون یکی از بازی‌های پرطرفدار برای استریمرها و تولیدکنندگان محتوا نیز به شمار می‌رود.

تاکنون محتواهای آنلاین و آفلاین ویدئویی مربوط به Valheim در سطح بین‌المللی بیش از ۲۰ میلیون ساعت تماشا شده است. با اینکه هم‌اکنون هم با یک بازی به شدت موفق طرف هستیم، ولی سازندگان اعلام کرده‌اند که این تازه شروع ماجراست. در حالی که بخشی از توجه تیم سازنده معطوف به رفع باگ‌ها و مشکلات فعلیست، آن‌ها نگاهی به آینده نیز دارند. بدون شک محتواهای جدیدی برای این بازی عرضه خواهد شد. از جمله این محتواها می‌توان به قایق‌ها و دستورالعمل‌ها و حتی لوکیشن‌های جدید اشاره کرد.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.