سیزن 6 بازی فورتنایت به طور رسمی آغاز شد

سیزن 6 بازی فورتنایت امروز به طور رسمی آغاز شد و در پی آن، شاهد اضافه شدن یک بتل پس جدید و تغییرات تازه هستیم.

 

همان طور که شرکت اپیک گیمز قبلا وعده داده بود، امروز فصل ششم از چپتر دوم بازی Fortnite به طور رسمی آغاز شد تا با موج تازه‌ای از محتواهای جدید روبرو شویم.

پیش از این می‌دانستیم که این سیزن، با یک رویداد تک‌نفره به نام Zero Crisis Finale افتتاح می‌شود که ماجراهای شخصیت Agent Jones و حوادثی که به واسطه‌ی پورتال بزرگ Zero Point پدید می‌آمد را وارد مرحله‌ی دیگری کرد.

در پایان این رویداد، شخصیت جونز و The Foundation وارد یک حلقه‌ی زمانی شدند و اتفاق نهایی، بخش‌هایی از جزیره را در زمان رو به عقب بازگرداند که به لطف آن شامل تغییرات و محتوای جدیدی هستیم.

این موارد شامل سلاح‌های جدید با امکان ارتقا، حضور حیوانات مختلف در جزیره و همچنین مناطق تازه در نقشه می‌شود. ایپک گیمز در سیزن 6 فورتنایت دوباره Pump Shotgun را هم به فهرست سلاح‌های بازی بازگردانده است.

با انفجار Zero Point در پایان ماموریت افتتاحیه، حالا منطقه‌ای به نام Primal در وسط نقشه شکل گرفته که همه چیز آن مثل ساختمان‌ها، موجودات و اسلحه حالت قدیمی و باستانی دارند. این نوع از سلاح‌ها قابل ارتقا هستند و با جمع کردن استخوان از حیوان‌ها می‌توانید قدرت‌شان را افزایش دهید.

طبق سنت هر سیزن، بتل پس جدیدی هم برای بازی در نظر گرفته شده که اسکین‌های مختلفی برای شخصیت‌تان در دسترس قرار می‌دهد. پوشش‌های شاخص این سیزن شامل شخصیت‌های «لارا کرافت» از سری Tomb Raider، شخصیت Raven از کمیک‌های Teen Titans و همچنین «نیمار» بازیکن برزیلی باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن می‌شود.

بازی فورتنایت همین حالا به صورت رایگان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان و سری ایکس و اس، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.