سری بازی Kingdom Hearts برای اولین بار به رایانه‌های شخصی می‌آید

شرکت اپیک گیمز به طور رسمی اعلام کرد که طی توافقی با شرکت Square Enix سری بازی مشهور Kingdom Hearts برای اولین بار راهی پلتفرم پی‌سی خواهد شد.

سری بازی Kingdom Hearts در کنار Final Fantasy و Dragon Quest یکی از مشهورترین فرنچایزهای شرکت ژاپنی Square Enix به حساب می‌آید. سری‌ای که شهرت عمده‌ی آن به خاطر حضور شخصیت‌های محبوب فرنچایزهای مختلف شرکت دیزنی همچون میکی ماوس، گوفی، داستان اسباب‌بازی، دزدان دریایی کاراییب و انیمیشن‌های مطرحی چون Big Hero 6 و Frozen است.

صد البته این‌ها در کنار شخصیت‌های اوریجینال خلق شده توسط تیم سازنده قرار گرفته‌اند تا عنوانی متفاوت در دنیای بازی‌های ویدیویی رقم بزنند. این سری بیشتر به عنوان اثری برای کنسول‌های پلی‌استیشن شناخته می‌شد، اما نسخه‌ی سوم آن برای کنسول‌های ایکس‌باکس در دسترس قرار گرفت و حالا هم به زودی برای کاربران PC در دسترس خواهد بود.

شرکت Epic Games طی یک رویداد کوتاه اینترنتی که پنجشنبه شب جریان داشت، رسما اعلام کرد که تمام عناوین سری بازی Kingdom Hearts به صورت انحصاری در فروشگاه اپیک گیمز قرار خواهند گرفت. این عناوین شامل کالکشن‌های زیر است:

  • Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix
  • Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue
  • Kingdom Hearts 3 + Re Mind DLC
  • Kingdom Hearts Melody of Memory

برای توضیح بیشتر باید بگویم که مورد اول شامل ریمستر دو قسمت اول و دوم و نسخه‌هایی چون Chain of Memories، Coded و Birth By Sleep می‌شود. کالکشن دوم دو نسخه‌ی Dream Drop Distance HD و Birth by Sleep – A Fragmentary Passage و فیلم Kingdom Hearts X Back Cover را در بر می‌گیرد.

مورد سوم و چهار هم جدیدترین نسخه‌های سری هستند که به ترتیب شامل قسمت سوم و بسته‌ی الحاقی آن و نسخه‌ی موزیکال این سری می‌شوند. عنوان اول با قیمت ۵۰ و سه تای دیگر با قیمت ۶۰ دلار در دسترس قرار خواهند گرفت.

در نهایت باید گفت که سری بازی Kingdom Hearts در تاریخ ۳۰ مارس سال جاری میلادی یعنی ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ به صورت انحصاری در فروشگاه اپیک گیمز منتشر خواهند شد. البته از همین حالا می‌توانید برای پیش‌خرید این عناوین اقدام کنید.

در حال حاضر معلوم نیست این آثار تا چه زمانی در انحصار استور اپیک گیمز باقی خواهند ماند، اما طبق موارد قبلی به احتمال زیاد شاهد انتشار آن‌ها در دیگر فروشگاه‌های پلتفرم PC مثل استیم خواهیم بود.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.