در آپدیت جدید بازی Call of Duty: Warzone دیگر نمی‌توانید یاران را راحت بکشید!

در آپدیت جدیدی که برای بازی Call of Duty: Warzone و بخش چندنفره‌ نسخه‌ی Black Ops Cold War منتشر شده، بازیکنانی که یاران خود را بکشند با جریمه‌ی سخت‌تری روبرو خواهند شد.

 

یکی از مواردی که در نسخه‌های اخیر سری Call of Duty بازیکنان را اذیت می‌کرد، جریمه‌ی سبک برای کسانی بود که یاران خود را می‌کشتند. حال تیم سازنده در آپدیت جدیدی که برای Warzone و Black Ops Cold War منتشر کرده، جریمه‌ی سنگین‌تری برای این عده در نظر گرفته است.

طبق جزئیات این آپدیت، کشتن یار خود در یک مسابقه برای اولین بار جریمه‌ای ندارد، اما برای بار دوم صدمه‌ای که به یار می‌زنید روی خودتان اعمال خواهد شد. در صورتی که دو بار دیگر برای صدمه زدن به یاران خود اقدام کنید، به طور خودکار از بازی بیرون انداخته خواهید شد.

سازندگان این آپدیت را بیشتر برای کسانی در نظر قرار گرفته‌اند که در بخش League Play به بازی کردن می‌پردازند. این آپدیت بازخورد بسیار خوبی از سوی بازیکنان حرفه‌ای لیگ Call of Duty در شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده است.

این آپدیت همچنین باگ‌های متعددی را در بخش‌های چندنفره و Zombies رفع می‌کند. دو نسخه‌ی Warzone و Black Ops Cold War از سری Call of Duty در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان . ایکس‌باکس سری ایکس و اس  در دسترس قرار دارند.

شرکت اکتیویژن مدتی پیش اعلام کرده بود که نسخه‌ی جدید از سری Call of Duty هم‌اکنون در دست تولید قرار دارد. همچنین در حال حاضر درآمد کلی این فرنچایز از مرز ۲۷ میلیارد دلار عبور کرده است.

نسخه‌ی Black Ops Cold War هم همچنان روند موفق این مجموعه را ادامه می‌دهد و در ماه ژانویه پرفروش‌ترین بازی در منطقه‌ی آمریکای شمالی شده است.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.