خرید Call of Duty باعث دستگیری یک فراری از زندان در انگلیس شد

یک مجرم در کشور انگلیس که چهار ماه پیش موفق شده بود از زندان فرار کند، حین خرید نسخه‌ی جدید Call of Duty دوباره به چنگ قانون افتاد.

 

شخصی با نام Clint Butler که به خاطر جرائمی چون سرقت و حمله‌ی مسلحانه به ۱۷ سال حبس در زندان محکوم شده بود، در ۲۸ نوامبر سال گذشته‌ی میلادی یعنی ۸ آذر امسال توانست از زندان Spring Hill در شهر باکینگ‌همشایر بگریزد.

او طی تقریبا چهار ماه گذشته و با توجه به شرایط قرنطینه‌ی ناشی از شیوع ویروس کرونا در یک خانه در بیرمنگام مخفی شده بود، تا این که بالاخره تصمیم گرفت به همراه دوستش از خانه خارج شود تا برای خرید نسخه‌ی جدید سری Call of Duty یعنی Black Ops Cold War به یک فروشگاه برود.

اما باتلر و دوستش حین مراجعه به فروشگاه با پلیس روبرو و توسط آن‌ها متوقف شدند. پلیس حین پرس و جو از هر دو نفر پرسید که چرا در شرایط قرنطینه از خانه خارج شده‌اند که باتلر پاسخ داد:

آمده‌ام تا Call of Duty جدید را بگیرم، چون نمی‌توانم در قرنطینه بیکار بشینم.

یکی از افسران حاضر در موقعیت گفته که باتلر و همراهش به این خاطر متوقف شده‌اند که پس از دیدن پلیس، روی خود را برگردانده‌اند و سعی کردند تا دور شوند که همین اتفاق، باعث شد افسرها به آن‌ها مشکوک شوند.

پس از درخواست یک افسر برای چک کردن مدارک، باتلر به یکی از افسران لگد زد و سعی در فرار داشت، اما در نهایت توسط پلیس و نگهبانان حاضر در محوطه دستگیر شد.

باتلر در حال حاضر به زندان بازگشته و ۱۳ ماه حبس اضافی به خاطر فرار و ۶ ماه به خاطر درگیری با پلیس به محکومیت او اضافه شد. سرپرست پلیس بیرمنگام در بیانیه‌ای گفت:

این که چرا او (باتلر) ریسک بازگشت به زندان را با تصمیم احمقانه‌ی آمدن به شهر حین قرنطینه و خرید یک بازی ویدیویی همراه با دوست خود پذیرفت، در حد یک راز باقی مانده است.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.