خبری از انتشار Overwatch 2 و Diablo 4 در سال ۲۰۲۱ نخواهد بود

در گزارش مالی جدید شرکت اکتیویژن بلیزارد مشخص شد که دو بازی مورد انتظار Overwatch 2 و Diablo 4 در سال جاری میلادی نخواهند آمد و باید منتظر انتشار آن‌ها در سال ۲۰۲۲ باشیم.

 

شرکت Activision Blizzard در گزارش جدید خود، به شرح عملکرد مالی در پاییز امسال و همچنین برنامه‌های آینده‌ی خود پرداخت. یکی از مهم‌ترین موارد این گزارش به زمان انتشار دو بازی مهم و مورد انتظار Overwatch 2 و Diablo 4 مربوط می‌شد. مدیر مالی این شرکت آقای Dennis Durkin اعلام کرد که این دو اثر قطعا در سال جاری میلادی منتشر نخواهند شد و انتظار می‌رود که روند ساخت آن‌ها در سال ۲۰۲۲ میلادی تکمیل شود.

البته بلیزارد در ماه دسامبر اعلام کرده بود که در اوایل ۲۰۲۱ به‌روزرسانی مهمی از روند ساخت قسمت دوم «اورواچ» در اختیار عموم قرار خواهد داد. به احتمال زیاد این مورد را در همایش BlizzCon Online که در ماه فوریه برگزار می‌شود خواهیم دید.

قسمت چهارم از سری «دیابلو» هم وضعیت مشابهی دارد و در عین حال که قبلا هم اطلاعاتی از آن داشتیم، اما در همایش آنلاین بلیزکان سازندگان جزئیات بیشتری را در اختیارمان خواهند گذاشت.

در این گزارش، از دیگر آی‌پی‌های بزرگ شرکت بلیزارد مثل Warcraft هم سخن به میان آمد. این فرنچایز که این روزها با دو بازی World of Warcraft و Hearthstone خوش می‌درخشد، قرار است با آثار جدیدی گسترش پیدا کند. آقای Bobby Kotick مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد اعلام کرد که در حال حاضر چند بازی موبایلی Free-to-Play بر اساس این فرنچایز در دست تولید قرار دارد.

شرکت بلیزارد پیش از این با Hearthstone به بازار عناوین موبایلی وارد شده بود و تا پایان سال جاری میلادی، عنوان Diablo Immortal را هم برای گوشی‌های هوشمند منتشر خواهد کرد.

طبق این گزارش، درآمد سالانه‌ی بازی WoW به لطف انتشار محتوای گسترش‌دهنده‌ی Shadowlands نسبت به سال گذشته با رشدی ۴۰ درصدی همراه بوده است. آماری که بالاترین سطح طی یک دهه‌ گذشته‌ی عمر این بازی به حساب می‌آید.

در این گزارش آماری از سری Call of Duty هم منتشر شده که جزئیات بیشتر در خبری جدا قرار دارد.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.