تریلر بخش Outbreak از بازی COD: Black Ops Cold War را تماشا کنید

شرکت اکتیویژن تریلر جدیدی از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرد که به نمایش حالت تازه‌ با نام Outbreak اختصاص دارد.

 

چند روز پیش بود که شرکت اکتیویژن و استودیوی Treyarch از اضافه شدن حالت Outbreak به بازی COD: Black Ops Cold War خبر دادند و حالا شاهد انتشار یک تریلر برای آن هستیم. حالت Outbreak در واقع زیرشاخه‌ای از حالت محبوب Zombies به حساب می‌آید که ابعاد گسترده‌تری دارد.

در حالت Outbreak بازیکنان در قالب یک تیم حداکثر چهارنفره به یک منطقه‌ی وسیع می‌روند و باید ماموریت‌های مختلفی را انجام دهند. در عین حال آن‌ها باید در برابر هجوم گسترده‌ی زامبی‌ها هم دوام بیاورند.

نقشه‌ی این حالت به اندازه‌ای گسترده است که امکان راندن وسایل نقلیه در آن وجود دارد. همچنین می‌توانید از مسیر دلخواه خود به مقصد برسید. با پیشروی در هر ماموریت با لوت‌های بیشتر روبرو خواهید شد و به طور تصادفی با زامبی‌ها هم برخورد خواهید کرد. تریلر را در ادامه می‌بینید:

شرکت اکتیویژن در بلاگ رسمی سری Call of Duty جزئیات بیشتری از این حالت منتشر کرده است. حالت Outbreak پنج نوع ماموریت مختلف دارد که می‌توانید هر کدام را به دلخواه برای تجربه انتخاب کنید:

  • Defend: فعال کردن یک دستگاه آنالیز اطلاعات و دفاع از آن تا زمانی که فرایند آنالیز کامل شود
  • Escort: حفاظت از یک ماشین هوشمند که قابلیت شناسایی پورتال‌های مرتبط به Dark Aether را دارد. شما باید در این مسیر از ماشین مراقبت کنید تا صدمه‌ای به آن وارد نشود
  • Retrieve: دو منبع استخراج Aetherium در نقشه وجود دارد که باید آن‌ها را پیدا کنید، کریستال‌های موجود در آن‌ها را بردارید و به منطقه‌ی پرتاب برسانید تا توسط راکت‌ها به نقطه‌ای امن منتقل شوند
  • Eliminate: در این حالت یک GPS ماهواره‌ای به شما مکان دقیق دشمنانی قوی با نام HVT را نشان می‌دهد. شما پس از یافتن این دشمنان دو حالت دارید؛ از دست HVT در امان بمانید تا تمام زامبی‌ها پاک‌سازی شوند یا آن قدر به HVT صدمه بزنید تا به طور خودکار به فاز بعدی بروید
  • Holdout: یک کریستال Aether از خود انرژی عجیبی ساطع می‌کند که باعث نگرانی شده است. گروه باید با ورود به Dark Aether در برابر زامبی‌ها مقاومت کند تا زمانی که بمب‌های کاشته شده منفجر شوند و کریستال از بین برود

با انجام این ماموریت‌ها، شما انواع مختلفی از کریستال را کسب خواهید کرد که برای ارتقای اسلحه، تجهیزات و مهارت‌ها کاربرد دارد. حالت Outbreak قرار است در آینده محتوای بیشتری هم دریافت کند.

همان طور که در تریلر هم مشخص است، حالت Outbreak از پس فردا یعنی هفتم اسفند، همزمان با انتشار فصل دوم COD: Black Ops Cold War به طور رایگان برای دارندگان بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Call of Duty: Cold War Black Ops برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X|S در دسترس است. مدتی پیش بود که شرکت اکتیویژن اعلام کرد درآمد این سری از مرز ۲۷ میلیارد دلار عبور کرده است.

 

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.