تاریخ عرضه نسخه کنسولی Rust مشخص شد

یکی از بازی‌های محبوب این روزها Rust است که البته سال‌ها پیش عرضه شده بود. با این حال، استریمرها توانسته‌اند مجددا نام این بازی را بر سر زبان‌ها بیندازند. همین موج جدید از محبوبیت، باعث شد که نسخه کنسولی این بازی نیز معرفی شود. حالا، تاریخ عرضه نسخه کنسولی Rust مشخص شده است!

بازی Rust فراز و نشیب‌های خاص خود را داشته است. این بازی در سبک بقا که سال ۲۰۱۳ عرضه شده بود، ماجراهای مختلفی را تجربه کرده است. با این حال، این بازی هیچ‌وقت به اندازه الآن محبوب نبوده است. علت این محبوبیت هم توجه برخی از استریمرها مطرح به این عنوان قلمداد می‌شود. به دنبال همین مسئله، پس از قریب به ۸ سال از عرضه بازی بالاخره سازندگان تمایل خود به عرضه نسخه کنسولی بازی را هم نشان دادند. در ابتدا، قرار بود این نسخه کنسولی در تاریخی نامعلوم در بهار ۱۴۰۰ منتشر شود. حالا، تاریخ دقیق عرضه مشخص شده.

طبق اعلام «دابل ایلون» (Double Eleven) سازنده و ناشر این بازی، نسخه کنسولی Rust در ماه اردیبهشت منتشر خواهد شد. این نسخه کنسولی هم به صورت فیزیکی و هم دیجیتالی منتشر خواهد شد. اگر علاقه‌مند به تهیه دیجیتالی بازی باشید، می‌توانید نسخه‌های Deluxe یا Ultimate را هم خریداری کنید. این نسخه‌ها، محتویات اضافه‌تری نسبت به نسخه معمولی دارند.

تاریخ عرضه نسخه کنسولی Rust برابر با ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ خواهد بود. در حال حاضر بازی در تاریخ ذکر شده برای اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. اگر علاقه‌مند به Rust هستید، می‌توانید استریم‌ها و ویدئوهای این بازی را در آپارات مشاهده کنید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.