تاریخ برگزاری رویداد دیجیتالی E3 2021 مشخص شد

مسئولان برگزاری نمایشگاه معروف E3 به طور رسمی، تاریخ برگزاری رویداد E3 2021 که برای اولین بار در تاریخ به صورت دیجیتالی جریان خواهد داشت را اعلام کردند.

 

نمایشگاه Electronic Entertainment Expo یا به اختصار E3 مشهورترین و بزرگ‌ترین رویداد در صنعت بازی‌های ویدیویی به حساب می‌آید که هر ساله در شهر لس‌آنجلس آمریکا برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که ۲۵ سال از تولد آن می‌گذرد، سال گذشته به خاطر شیوع ویروس کرونا و در نتیجه برقراری وضعیت قرنطینه، به طور کامل لغو شد. حالا و با توجه به تداوم این وضعیت، برگزارکنندگان E3 قصد دارند تا امسال در قالب متفاوتی این رویداد را ارائه دهند.

رویداد E3 2021 برخلاف همیشه، یک رویداد دیجیتالی خواهد بود و از طریق اینترنت در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. پیش از این شایعاتی وجود داشت که ادعا می‌کرد برای تجربه‌ی این رویداد باید هزینه‌ای پرداخت کنید، اما اکانت رسمی E3 در توییتر اعلام کرد که مراسم دیجیتالی امسال کاملا رایگان خواهد بود.

همچنین مشخص شد که این رویداد، امسال از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ ژوئن (۲۲ تا ۲۵ خرداد) در جریان خواهد بود؛ مشابه بازه‌ی زمانی‌ای که این نمایشگاه هر سال برگزار می‌شد.

طبق رسم هر سال، شرکت‌های بزرگی چون مایکروسافت، یوبی‌سافت، نینتندو، Take-Two Interactive و WB Games با نمایش‌های تازه و جذاب در رویداد حضور خواهند داشت.

بین حاضران امسال، نام شرکت Konami هم به چشم می‌خورد که با توجه به فعالیت کمرنگ آن طی سال‌های گذشته، موضوع جالبی به نظر می‌رسد. با توجه به شایعات متعددی که در یک سال گذشته از سری «سایلنت هیل» شنیدیم، شاید بالاخره در E3 2021 نسخه‌ی جدید آن رونمایی شود.

سه شرکت سونی، اکتیویژن و الکترونیک آرتز غایبان بزرگ E3 2021 هستند که ظاهرا قصد رویدادهای اختصاصی خود را در همان پنجره‌ی زمانی دارند.

سازمان ESA که مسئول برگزاری این رویداد است، هنوز اعلام نکرده که به چه طریقی قادر به تماشای نمایش‌ها و برنامه‌های E3 امسال خواهیم بود و باید طی دو ماه باقی‌مانده تا برگزاری، منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.