تاریخ انتشار بازی Ratchet & Clank: Rift Apart مشخص شد

شرکت سونی و استودیوی Insomniac Games به طور رسمی تاریخ انتشار بازی Ratchet & Clank: Rift Apart را اعلام کردند.

 

جدیدترین نسخه از سری Ratchet & Clank جزو اولین بازی‌هایی محسوب می‌شود که پتانسیل واقعی سخت‌افزار کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ را به نمایش می‌گذارد. این بازی در تاریخ ۱۱ ژوئن سال جاری میلادی، مصادف با ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ به طور انحصاری برای PS5 منتشر خواهد شد.

نکته‌ی جالب این که تاریخ انتشار بازی Ratchet & Clank: Rift Apart دقیقا یک سال پس از زمانی است که رونمایی شد. بازی همین حالا برای پیش‌خرید در قالب دو نسخه‌ی استاندارد و دیجیتال دیلاکس در دسترس است که به ترتیب ۷۰ و ۹۰ دلار قیمت دارند.

کسانی که این بازی را پیش‌خرید کنند، زره محبوب Carbonox از نسخه‌ی Going Commando محصول سال ۲۰۰۳ و شاتگان Pixelizer از نسخه‌ی سال ۲۰۱۶ را دریافت خواهند کرد.

نسخه‌ی دیلاکس شامل آیتم‌های درون بازی مثل Raritanium اضافه که برای ارتقای اسلحه به کار می‌رود، پنج ست زره اضافی و پک استیکر برای حالت Photo Mode می‌شود. صاحبان این نسخه همچنین آرت‌بوک و موسیقی کامل بازی را به صورت دیجیتالی دریافت خواهند کرد. این موارد در دو تصویر رسمی زیر قابل مشاهده است.

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart

در نسخه‌ی Rift Apart شخصت دکتر نفاریوس ماشینی اختراع کرده که با آن می‌تواند جهان‌های موازی را رصد کند و متوجه شود در کدام برنده‌ی نبرد مقابل رچت و کلنک خواهد بود. طی حادثه‌ای، دروازه‌هایی بین دنیاهای مختلف باز می‌شود و رچت و کلنک از هم جدا می‌افتند. در این بین کلنک با موجودی مونث از نژاد Lombax (هم‌نژاد با رچت) آشنا می‌شود که در یکی از دنیاها قرار دارد. حال باید این تیم سه نفره باید با همکاری هم، این همه چیز را به حالت اول برگردانند.

شرکت سونی و استودیوی اینسامنیاک گیمز تصویر روی جلد بازی Ratchet & Clank: Rift Apart را هم منتشر کرده‌اند که در ادامه آن را می‌بینید.

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.