بازی Star Wars Battlefront 2 حداقل 19 میلیون بار در استور اپیک دانلود شده است

شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد بازی Star Wars Battlefront 2 آمار بیش از ۱۹ میلیون بار دانلود را طی مدتی که در فروشگاه شرکت Epic Games رایگان بوده ثبت کرده است.

 

شرکت اپیک گیمز طبق سنت همیشگی، هر هفته حداقل یک بازی را در فروشگاه دیجیتالی خود برای پلتفرم PC به‌صورت رایگان در دسترس قرار می‌دهد. در اواخر دی ماه بود که قرعه به نام بازی Star Wars Battlefront 2 افتاد که یکی از بزرگ‌ترین بازی‌هایی است که برای یک هفته، از تاریخ ۲۵ دی تا ۲ بهمن رایگان شد.

حال شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده که بازی Star Wars Battlefront 2 طی این یک هفته، توسط بیش از ۱۹ میلیون نفر دانلود شده و استقبال عظیمی از آن به عمل آمده است. این نسخه‌ی رایگان کامل‌ترین نسخه از بازی با پسوند Celebration Edition بوده که علاوه بر بازی اصلی، شامل تمام محتواهای اضافه مثل آیتم‌های ظاهری و قهرمان‌های جدید است.

در همان روزهای اول رایگان شدن این اثر هم الکترونیک آرتز اعلام کرده بود که به خاطر هجوم عظیم بازیکنان، سرورهای بازی با اختلال مواجه شد. هنگام نوشتن این خبر، بیش از ۲۷۰۰ نفر به‌طور همزمان، مشغول تجربه‌ی بازی تنها در استیم هستند و با در نظر گرفتن دو پلتفرم اوریجین و همچنین اپیک گیمز استور که بازی روی آن رایگان شد، قطعا تعداد بسیار بیشتری در سرورها حضور دارند.

مدتی پیش بود که شرکت دیزنی و لوکاس‌ فیلم از برندی با نام Lucasfilm Games رونمایی کردند تا تمرکز بیشتری روی بازی‌های تولید شده از فرنچایزهای این شرکت داشته باشند. هم‌اکنون یک بازی بر اساس فرنچایز «ایندیانا جونز» توسط شرکت Bethesda و استودیوی Machine Games و همچنین اثری جهان باز بر اساس دنیای Star Wars توسط شرکت Ubisoft و استودیوی Massive Entertainment در حال ساخت است.

قرارداد انحصاری شرکت EA برای ساخت عناوین بر مبنای دنیای استار وارز سال آینده به پایان می‌رسد، اما این به معنای پایان راه نیست و الکترونیک آرتز باز هم با لوکاس فیلم همکاری خواهد کرد. با این اوصاف ساخت قسمت سوم Battlefront اصلا بعید به نظر نمی‌رسد.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.