بازی Resident Evil Revelations 3 احتمالا در دست ساخت قرار دارد

طبق ادعای یک شخص معتبر، ظاهرا نسخه‌ی بعدی از سری «رزیدنت ایول» که قرار است بعد از قسمت هشتم عرضه شود، بازی Resident Evil Revelations 3 است.

 

سری فرعی Revelations از فرنچایز رزیدنت ایول با عرضه‌ی قسمت اول در سال ۲۰۱۱ برای کنسول دستی 3DS خلق شد و با استقبال فراوانی که از آن به عمل آمد، روی پلتفرم‌های دیگر هم در دسترس قرار گرفت.

قسمت دوم از این سری در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و از آن زمان دیگر شاهد نسخه‌ی جدیدی نبودیم. حال طبق اطلاعات جدید به نظر می‌رسد که سال آینده باید منتظر بازی Resident Evil Revelations 3 باشیم.

کاربری در توییتر که با القاب AestheticGamer و Dusk Golem شناخته می‌شود و یک اینسایدر معتبر در رابطه با سری رزیدنت ایول به حساب می‌آید، ادعا کرده که کپکام در حال حاضر روی قسمت سوم Revelations کار می‌کند و با فاصله‌ی حداکثر یک سال نسبت به قسمت هشتم یعنی Resident Evil Village منتشر خواهد شد.

او گفته که بازی با پسوند Revelations منتشر نخواهد شد و احتمالا نام نهایی بازی Resident Evil Outrage است. طبق ادعای او این بازی در انحصار زمانی کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد داشت و پس از مدتی برای پلتفرم‌های دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت.

ظاهرا بازی Resident Evil Outrage جزوی از برنامه‌های شرکت کپکام برای تولد ۲۵ سالگی این سری است که طی ماه‌های آینده به طور رسمی از آن رونمایی خواهد شد. داسک گولم در ادامه‌ی ادعاهای خود گفت که کپکام به این بازی بودجه و زمان ساخت بیشتری نسبت به دو قسمت قبلی Revelations اختصاص داده و از این لحاظ، کیفیتی نزدیک به Village خواهد داشت. به همین خاطر هم امکان دارد که پسوند Revelations برای آن استفاده نشود.

در حال حاضر شرکت کپکام تمام تمرکز خود را روی عنوان Resident Evil Village قرار داده که یکی از مهم‌ترین بازی‌های یک سال پیش رو محسوب می‌شود. این بازی ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری اکس و اس منتشر خواهد شد.

همزمان با Village یک بازی چندنفره با نام Resident Evil RE:Verse هم در دسترس قرار خواهد گرفت که بازیکنان را در قالب شخصیت‌ها و هیولاهای معروف سری به جان یکدیگر می‌اندازد.

به جز این موارد، طی چند ماه اخیر اخباری در رابطه با ساخت ریمیک قسمت چهارم از این سری هم منتشر شده که می‌توان این شایعه با احتمال زیادی حقیقت دارد و در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ میلادی باید منتظر آن باشیم.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.