بازی PUBG: New State برای گوشی‌های هوشمند رونمایی شد

شرکت PUBG Corporation دیروز به طور رسمی از یک بازی جدید در فرنچایز PlayerUnknown’s Battlegrounds با نام PUBG: New State رونمایی کرد.

 

در حالی که بازی بسیار محبوب PUBG همین حالا روی گوشی‌های موبایل یک نسخه‌ی مخصوص دارد، سازندگان این سری از عنوان جدیدی با نام PUBG: New State رونمایی کردند. این اثر قرار است برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شود.

نسخه‌ی New State در سال ۲۰۵۱ میلادی و پس از اتفاقات بازی اثر اصلی جریان دارد و به همین خاطر، فضایی آینده‌نگرانه در آن به تصویر کشیده شده است. همین مسئله زمینه‌ساز تغییرات مهم بین این نسخه و بازی اصلی روی پلتفرم موبایل می‌شود.

در این بازی همچنان با یک اثر بتل رویال سوم شخص طرف هستیم و حتی محیط‌ها هم همچنان همان ساختار کلی را دارند و محیط‌های گسترده با پوشش طبیعی را به کرات می‌بینیم. در عین حال شاهد اضافه شدن حجم زیادی از محتوای تازه هستیم.

نقشه‌ای که برای عنوان PUBG: New State در نظر گرفته شده TROI نام دارد؛ یک نقشه‌ در ابعاد ۸ در ۸ کیلومتر که ۱۰۰ بازیکن می‌توانند در آن به رقابت بپردازند. همچنین قرار است در این اثر وسایل نقلیه، اسلحه و تجهیزات جدیدی ببینیم.

از موارد جدید این بازی نسبت به دیگر نسخه‌ی حاضر روی موبایل می‌توان به اضافه شدن پهپاد، سپر و تجهیزات بیشتر اشاره کرد. همچنین امکان غلتیدن روی زمین هم به این عنوان اضافه شده است. بازی حتی اجازه می‌دهد که حالت‌های شلیک مختلف را هم برای سلاح‌ها شخصی‌سازی کنید.

این بازی قرار است تا انتهای سال جاری میلادی برای اندروید و iOS در دسترس قرار بگیرد. دارندگان گوشی‌های اندروید همین حالا می‌توانند نسبت به پیش ثبت‌نام برای بازی اقدام کنند.

سازندگان این فرنچایز در حالی به سراغ یک اثر جدید برای گوشی‌های همراه رفته‌اند که نسخه‌ی قبلی ۶۰۰ میلیون بازیکن را روی این پلتفرم‌ها به خود جذب کرده است.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.