بازی Final Fantasy 7 Remake ماه مارس برای کاربران PS Plus رایگان است

شرکت سونی فهرست عناوین رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس در ماه مارس را مشخص کرد که بین آن‌ها بازی Final Fantasy 7 Remake هم به چشم می‌خورد.

 

طبق سنت هر ماه، شرکت سونی چند بازی مختلف را برای کاربران سرویس PlayStation Plus به صورت رایگان در دسترس قرار می‌دهد. حال نوبت به معرفی بازی‌های ماه مارس رسیده که شامل چهار اثر مختلف است.

بازی Final Fantasy 7 Remake

اولین بازی و مهم‌ترین آن‌ها Final Fantasy 7 Remake است که فروردین امسال به طور انحصاری برای کنسول PS5 منتشر شد و تابستان امسال، نسخه‌ی ارتقایافته‌ی آن برای PS5 هم در دسترس قرار خواهد گرفت. خبر بد این که با نسخه‌ی نسل هشتمی بازی طرف هستیم و متاسفانه کاربرانی که از طریق سرویس پلاس آن را دریافت می‌کنند، امکان ارتقای آن به نسخه‌ی نسل نهم را نخواهند داشت.

دومین بازی با نام Maquette اثری مستقل از استودیوی Graceful Decay محسوب می‌شود که شرکت Annapurna Interactive نشر آن را بر عهده دارد. در این اثر معمایی شما با تکان دادن یک جسم، باعث جابه‌جایی نمونه‌ی ماکت یا نمونه‌ی واقعی آن می‌شوید. این اثر دوازدهم اسفند منتشر می‌شود و از روز بعد آن یعنی سیزدهم اسفند، برای کاربران پلاس رایگان خواهد بود. نکته‌ی قابل توجه این که تنها نسخه‌ی PS5 شامل این وضعیت است و در نتیجه کاربران پلاس روی PS4 آن را نمی‌توانند دریافت کنند.

بازی بعدی یعنی عنوان Remnant: From the Ashes اثری از استودیوی Gunfire Games سازندگان قسمت سوم از سری Darksiders است که در سبک تیراندازی اول شخص و با تمرکز روی المان‌های کوآپ جریان دارد.

بازی آخر هم یکی از عناوین انحصاری هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن است؛ عنوان Farpoint که توسط استودیوی Impulse Gear ساخته شده و یک اثر تیراندازی اول شخص با حال و هوای علمی تخیلی محسوب می‌شود که شما را در یک سیاره‌ی بیگانه قرار می‌دهد.

این چهار بازی از تاریخ ۳ مارس تا ۵ آوریل (۱۳ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۶ فروردین ۱۴۰۰) برای کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس رایگان خواهد بود.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.