بازی Days Gone بهار سال بعد برای PC منتشر خواهد شد

مدیر اجرایی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی «جیم رایان» تایید کرد که روند انتشار بازی‌های استودیوهای پلی‌استیشن برای پلتفرم PC با عرضه‌ی بازی Days Gone در بهار سال بعد ادامه خواهد یافت.

 

تابستان امسال بود که شرکت سونی در اولین قدم انتشار عناوین انحصاری خود برای کنسول‌های پلی‌استیشن روی رایانه‌های شخصی، بازی Horizon Zero Dawn را در دسترس کاربران PC قرار داد. حال آقای «جیم رایان» که مدیریت بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی را بر عهده دارد، در مصاحبه‌ای تازه با سایت GQ اعلام کرد این شرکت قصد دارد چنین رویکردی را با انتشار عناوین بیشتری ادامه دهد.

در ادامه رایان تایید کرد که بازی بعدی که قرار است برای PC منتشر شود، عنوان Days Gone خواهد بود که سال ۲۰۱۹ برای کنسول PS4 منتشر شده بود. استودیوی Bend هم مدتی پس از انتشار مصاحبه، این خبر را در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Days Gone نسبت به نسخه‌های کنسولی چه روی PS4 و چه PS5 از پیشرفت‌های مختلفی بهره می‌برد. این نسخه از مانیتورهای بسیار عریض و همچنین فریم‌ریت نامحدود پشتیبانی خواهد کرد. جزئیات گرافیک و مواردی چون FOV و Draw Distance پیشرفت قابل توجهی خواهند داشت.

نسخه‌ی PC همچنین حالت‌های نیو گیم پلاس، Survival و Challenge را هم در خود دارد و با کامل‌ترین نسخه‌ی بازی طرف هستیم. صفحه‌ی مخصوص بازی Days Gone همین حالا در استیم موجود است و همچنین سیستم مورد نیاز برای اجرای آن هم مشخص شده که در ادامه می‌بینید.

 

سیستم مورد نیاز

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bits

Processor: Intel Core i5-2500K@3.3GHz or AMD FX 6300@3.5GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4 GB)

DirectX: Version 11

Storage: 70 GB available space

Additional Notes: SSD for storage and 16 GB of memory is recommended

سیستم پیشنهادی

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bits

Processor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz or Ryzen 5 1500X@3.5GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8 GB)

DirectX: Version 11

Storage: 70 GB available space

Additional Notes: SSD for storage is recommended

 

بازی Days Gone در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۲۱ مصادف با ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ برای PC منتشر خواهد شد.

این تنها اطلاعات موجود در صحبت‌های جیم رایان نبود. او همچنین اشاره کرد که تاریخ انتشار بازی Gran Turismo 7 به خاطر مشکلات در روند توسعه که ناشی از شیوع کروناست، تا سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاده است. رایان چند بار در مصاحبه تاکید کرد که بازی Horizon Forbidden West در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ میلادی، یعنی تابستان یا پاییز سال بعد منتشر خواهد شد.

رایان همچنین تایید کرد که نسل دوم هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن همین حالا در دست ساخت قرار دارد و از همه لحاظ یک پیشرفت نسبت به نسل قبل خود محسوب می‌شود؛ از قدرت و راحتی بیشتر گرفته تا طراحی بهتر و همچنین اتصال راحت‌تر به کنسول.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.