بازی ایندیانا جونز توسط بتزدا ساخته خواهد شد!

برای طرفدارهای Indiana Jones و شرکت Bethesda خبرهای خوبی داریم. قرار است بازی ایندیانا جونز توسط استودیوی «مشین گیمز» (Machine Games) که از زیر مجموعه‌های «بتزدا» (Bethesda) است ساخته شود!

خبر رسیده که «لوکاس فیلم گیمز» (LucasFilm Games) اجازه داده تا «بتزدا» اقتباسی از ایندیانا جونز را به دنیای بازی‌های ویدئویی بیاورد. تهیه‌کننده این بازی «تاد هاوارد» (Todd Howard) خواهد بود. هاوارد را با دو مجموعه Fallout و The Elder Scrolls می‌شناسیم. حالا بازی ایندیانا جونز هم به کارنامه طویل و موفق این بازیساز شهیر اضافه خواهد شد.

با توجه به اینکه تنها یک تیزر از این بازی منتشر شده، هنوز اطلاعات زیادی از آن در دست نیست. می‌دانیم که استودیوی مشین گیمز متخصص ساخت بازی‌های اول شخص است. با این حال،‌ آیا بازی ایندیانا جونز هم اول شخص است؟ با توجه به شناختی که از ایندیانا جونز داریم، بیشتر انتظار می‌رود با یک اکشن – ماجرایی سوم شخص طرف باشیم. به هر حال ایندیانا جونز یکی از منابع الهام Uncharted هم بوده.

از طرف دیگر، خبری از پلتفرم‌های بازی در دسترس نیست. با توجه به خریداری شدن بتتزدا توسط مایکروسافت، شاید ایندیانا جونز هم یک بازی انحصاری باشد. با این حال، اگر پروسه ساخت این پروژه از قبل از خریداری شدن بتزدا کلید خورده باشد، شاید پلی‌استیشن هم جزو پلتفرم‌های مقصد بازی قرار بگیرد.

شاید هم حتی خود مایکروسافت سفارش ساخت این بازی را داده باشد تا بتواند رقیبی برای Uncharted در میان بازی‌های انحصاری‌ خود داشته باشد. به هر حال، تاد هاوارد سال‌ها به دنبال ساخت چنین پروژه‌ای بوده. سابقه مشین گیمز درخشان است و نام ایندیانا جونز در دنیای سرگرمی نام سنگین و مهمی است. اگر کمی بیشتر منتظر بمانیم، قطعا می‌توانیم اطلاعات بیشتری از این پروژه به دست بیاوریم. شاید هم طرفداران از همان تیزر کوتاه سرنخ‌های مختلفی پیدا کنند که حاوی جزئیات و اطلاعات خوبی باشد.

مطالب پیشنهادی برای شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.