انتشار ریمیک Prince of Persia: The Sands of Time دوباره به تعویق افتاد

شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که تاریخ انتشار ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time را تا تاریخ نامعلومی به تعویق انداخته است.

 

شهریور امسال بود که شرکت یوبی‌سافت در رویداد اینترنتی خود، از ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time رونمایی کرد. اثری که سری Prince of Persia را برای اولین بار وارد دنیای سه‌بعدی کرد و در زمان خود به‌شدت مورد استقبال قرار گرفت.

این ریمیک نزدیک به سه سال است که توسط استودیوی Ubisoft Pune در دست تولید قرار دارد و در ابتدا قرار بود ژانویه‌ی ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود، اما یوبی‌سافت پس از مدتی اواسط ماه مارس را به عنوان زمان جدید عرضه اعلام کرد. حال در بیانیه‌ی جدید این شرکت فرانسوی مشخص شد که این ریمیک در زمانی نامشخص در آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. در این بیانیه آمده است:

از زمان رونمایی بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time در سپتامبر، موجی از بازخوردها را از سمت شما درباره‌ی این فرنچایز دوست داشتنی دیده‌ایم. این علاقه و پشتیبانی شماست که به تیم‌های توسعه‌ی ما روحیه می‌دهد تا بهترین بازی ممکن را بسازند.

طبق چیزی که گفته شد، ما تصمیم گرفتیم تا تاریخ انتشار بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time را به زمانی بعدتر منتقل کنیم. این زمان اضافه برای توسعه، تیم‌های ما را قادر می‌کند تا ریمیکی را به ارمغان بیاورند که در عین وفاداری به بازی اصلی، احساس تازگی داشته باشد.

ریمیک Prince of Persia: The Sands of Time

در این ریمیک تنها شاهد ارتقای گرافیک نسبت به نسخه‌ی اصلی نیستیم، بلکه تیم سازنده تمام کات‌سین‌های بازی را از نو و با کارگردانی جدید ضبط کرده‌اند. خبر خوب برای طرفداران سری این‌ که Yuri Lowenthal صداپیشه‌ی اصلی شخصیت «پرنس» که در سال‌های اخیر با ایفای نقش شخصیت «پیتر پارکر» در بازی Spider-Man برای PS4 شهرت یافته، دوباره نقش خود را در ریمیک تکرار کرده است.

این ریمیک تا به حال برای پلتفرم‌های PC و PS4 و Xbox One تایید شده است، اما به احتمال زیاد نسخه‌ی نسل نهمی هم خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.