الکترونیک آرتز در حال پیگیری حواشی مرتبط با بخش Ultimate Team فیفا 21 است

شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد در پی رسوایی اخیری که برای بخش Ultimate Team در بازی فیفا 21 رخ داده، تحقیقات خود را آغاز کرده و به شواهد مهمی رسیده است.

 

چند روز پیش بود که کاربران مختلفی در توییتر، شواهدی ارائه دادند که نشان می‌داد یک یا چند کارمند شرکت الکترونیک آرتز، کارت‌های آیکون بخش Ultimate Team از بازی FIFA 21 را مخفیانه و به ارزش چند صد یا چند هزار دلار به بازیکنان مختلف می‌فروشند و از آن کسب درآمد می‌کنند.

پس از فاش شدن این موضوع، هشتگی با نام #EAGate در توییتر شکل گرفت که اعتراض کاربران را نسبت به این اتفاق و همچنین شرکت EA نشان می‌داد. شرکت الکترونیک آرتز هم در فاصله‌ی کوتاهی، نسبت به این قضیه واکنش نشان داد و اعلام کرد تحقیقاتی را آغاز کرده تا عاملان چنین حرکتی شناسایی شوند.

حال امروز شرکت EA در بیانیه‌ای جدید، گفت که یک یا چند اکانت رسمی که شخص سوءاستفاده‌گر به آن‌ها دسترسی داشته را شناسایی کرده است. این اکانت‌ها قابلیت ارسال کارت‌های آیکون در فیفا 21 به صورت مستقیم و در قالب گیفت را داشتند. در حال حاضر این اکانت‌ها برای جلوگیری از هر پیشامد دیگری بن شده‌اند.

الکترونیک آرتز در ادامه بیانیه‌ی خود گفت:

زمانی که تحقیقات ما کامل شود، ما علیه هر کارمندی که در این فعالیت دخالت داشته باشد اقدام خواهیم کرد. هر آیتمی که از طریق این فعالیت نامشروع ارسال شده باشد هم از اکوسیستم FUT حذف خواهد شد و الکترونیک آرتز هر بازیکنی که آن‌ها را از این راه دریافت کرده باشد، به طور دائم بن خواهد کرد.

تحقیقات الکترونیک آرتز در این باره ادامه خواهد داشت تا زمانی که تمام ابهامات رفع و عاملان شناخته شوند.

بخش Ultimate Team در سری فیفا طی سال‌های اخیر حواشی زیادی داشته است. بسیاری اعتقاد دارند که این بخش سیستم عادلانه‌ای ندارد و بیشتر مثل یک قمار می‌ماند.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.