استودیوی رمدی جزئیات تازه‌ای از پروژه‌های در حال توسعه‌ی خود ارائه داد

مدیرعامل استودیوی فنلاندی رمدی آقای Tero Virtala در مصاحبه‌ای تازه، از پروژه‌های در حال توسعه‌ی این تیم سخن گفت و جزئیات جدیدی ارائه داد.

 

استودیوی Remedy Entertainment که بیشتر با خلق بازی‌های Max Payne و Alan Wake شناخته می‌شود، در سال ۲۰۱۹ با عنوان Control مورد تحسین مخاطبان و منتقدان قرار گرفت و به عنوان یکی از بهترین آثار آن سال هم شناخته شد.

از آن زمان تا به حال شاهد محصول جدید از سوی استودیوی رمدی نبودیم، اما می‌دانیم که این شرکت روی پروژه‌های مختلفی کار می‌کند. حال آقای Tero Virtala مدیرعامل این استودیو در مصاحبه با سایت GameIndustry.biz از آینده‌ی رمدی و پروژه‌های در حال توسعه سخن گفته است.

او عنوان کرد که رمدی در حال حاضر روی پنج پروژه‌ی مختلف کار می‌کند؛ اولین پروژه کار روی بخش داستانی بازی CrossfireX است که اولین تجربه‌ی این استودیو در سبک تیراندازی اول شخص محسوب می‌شود و باید تا پایان سال جاری میلادی برای کنسول‌های ایکس‌باکس در دسترس قرار گیرد.

پروژه‌ی دوم اثری مرتبط با بازی Control است که توسط همان تیم مراحل تولید را طی می‌کند. در حال حاضر مشخص نیست که با چه اثری طرفیم، اما این اثر به گفته‌ی خود ویرتالا «عنوان بزرگ بعدی» رمدی خواهد بود. که می‌داند، شاید بالاخره با قسمت دوم Alan Wake روبرو شویم.

پروژه‌ی سوم اثری است که در حال حاضر با نام Vanguard شناخته می‌شود؛ یک بازی چندنفره‌ی کوآپ و Free-to-Play که از مدل لایو سرویس بسیاری از آثار آنلاین محبوب این روزها پیروی خواهد کرد. ویرتالا در مورد این پروژه گفت که قصد دارد با پررنگ‌تر کردن المان‌های داستانی، کمبود محتوای بسیاری از آثار کوآپ را جبران و در واقع، یکی از مشکلات بزرگ این گونه بازی‌ها را رفع کنند.

دو پروژه‌ی دیگر رمدی، آثاری هستند که با همکاری شرکت Epic Games ساخته می‌شوند و خود اپیک گیمز آن‌ها را منتشر خواهد کرد. اثر اول یک محصول کاملا AAA و دیگری عنوانی در ابعاد کوچک‌تر است که در یک دنیای واحد جریان دارند. هر دوی این عناوین برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.