آیا نینجا برای همیشه استریم کردن فورتنایت را کنار خواهد گذاشت؟

استریمر مشهور با لقب نینجا در یکی از استریم‌های اخیر خود تهدید کرد که ممکن است بازی فورتنایت را برای همیشه کنار بگذارد.

 

«تایلر بلوینز» استریمر مشهور که با لقب Ninja شهرت دارد، چند روز پیش در استریم خود با عصبانیت گفت که در وضعیت فعلی بازی Fortnite برایش سرگرم‌کننده نیست و در صورت ادامه‌ی چنین شرایطی، برای همیشه آن را کنار خواهد گذاشت.

نینجا طی استریم خود با محوریت بازی فورتنایت ادعا کرد که شخصی، چهار مسابقه‌ی متوالی او را کشته و به اصطلاح Stream Sniping کرده است. نینجا پس از این اتفاق و با عصبانیت، خطاب به چنین افرادی شروع به صحبت کردن کرد. او در نهایت گفت که چنین افرادی فقط تجربه‌ی بازی را برای او خراب می‌کند و در چنین شرایطی دیگر فورتنایت را بازی و استریم نخواهد کرد.

برای کسانی که آشنا نیستند باید گفت که اصطلاح Stream Sniping برای مواقعی استفاده می‌شود که یک بازیکن، به قصد به دنبال کشتن یک استریمر، یوتیوبر یا بازیکن حرفه‌ای مشهور در یک مسابقه باشد تا پز بدهد یا آن شخص مشهور را تحقیر کند.

اما آیا نینجا واقعا برای همیشه بازی فورتنایت را کنار خواهد گذاشت؟ جواب این سوال در حال حاضر مشخص نیست. بلوینز طی تقریبا یک سال اخیر، کمتر روی Fortnite تمرکز داشته و جذب بازی‌های دیگری مثل Valorant و League of Legends شده است. با این اوصاف شاید بتوان گفت که نینجا کم‌کم دارد از بتل رویال محبوب شرکت اپیک گیمز خسته می‌شود.

از سوی دیگر، جدا شدن راه این استریمر محبوب و بازی Fortnite قطعا اتفاق بزرگی خواهد بود. نینجا به واسطه‌ی این بازی تبدیل به یک چهره‌ی جهانی شد و شهرتی در حد سلبریتی‌ها کسب کرد. از سوی دیگر نمی‌توان این را هم کتمان کرد که استریم نینجا به همراه افراد مشهوری چون Drake یکی از عوامل اصلی موفقیت غیرمنتظره‌ی فورتنایت بود.

مورد مهم بعدی تاثیری است که چنین اتفاقی روی هر دو طرف خواهد گذاشت. به شخصه فکر می‌کنم که این کار تاثیر کوتاه مدتی روی هر دو طرف بگذارد و در نهایت افت مخاطب هیچکدام نشود.

باید منتظر ماند و دید نینجا طی روزهای آینده چه خواهد کرد. آیا برای مدتی موقت Fortnite را کنار می‌گذارد یا برای همیشه به سراغ آن نخواهد رفت؟

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.