آیا بازی Outriders به سرویس ایکس‌باکس گیم پس خواهد آمد؟

شواهد تازه حاکی از آن است که سرویس ایکس‌باکس گیم پس به زودی میزبان یک بازی بزرگ خواهد بود که چیزی جز عنوان Outriders نیست.

 

اثر جدید استودیوی لهستانی People Can Fly یکی از مهم‌ترین بازی‌هایی است که ماه آینده منتشر خواهد شد و تیم سازنده هم از کیفیت آن اطمینان دارد. حدود سه هفته پیش هم یک دموی رایگان شامل چپتر اول بازی در دسترس قرار گرفت که بیش از ۲ میلیون نفر آن را تجربه کردند.

در عین حال که بازخوردهای متفاوتی از دموی بازی Outriders در اینترنت دیده می‌شود، استقبال دو میلیونی از آن نشان می‌دهد که احتمالا با اثر نسبتا موفقی طرف خواهیم بود.

اما چیزی که شاید کمتر کسی آن را پیش‌بینی کند، اضافه شدن این بازی به کاتالوگ سرویس ایکس‌باکس گیم پس است؛ اتفاقی که ظاهرا قرار است از روز عرضه‌ی بازی محقق شود.

ماجرا از جایی آغاز شد که حساب رسمی Xbox Game Pass در توییتر عکسی از متن یک ایمیل منتشر کرد که خبر می‌داد باید منتظر یک بازی جدید برای سرویس گیم پس باشیم.

بازی Outriders

 

ماجرا جایی جالب می‌شود که در خط پنجم ایمیل، دو عبارت mysterious signal و the anomaly به چشم می‌خورد. اما کجای این قضیه جالب است؟

داستان Outriders با این مقدمه آغاز می‌شود که انسان‌ها در تلاش برای زندگی روی سیاره‌ی Enoch حین جستجوی برای یافتن منبع یک «سیگنال مرموز» (mysterious signal) با یک طوفان عظیم به نام The Anomaly روبرو می‌شوند.

همان طور که می‌بینید، دو عبارت موجود در ایمیل، دقیقا مواردی هستند که در مقدمه‌ی داستان بازی به چشم می‌خورند. حتی افرادی مثل «جف گراب» سردبیر سایت VentureBeat که گزارش‌های معتبر متعددی در رابطه با تیم ایکس‌باکس منتشر کرده هم به این قضیه واکنش نشان داده است.

بازی Outriders در تاریخ ۱۲ فروردین سال آینده برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان و سری اکس و اس، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. اما در صورتی که حدس بالا درست باشد، کاربران سرویس گیم پس از همان روز انتشار قادر به تجربه‌ی این اثر خواهند بود.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.