سرویس لایوپلاس آپارات در دسترس قرار گرفت

در حالی که سرویس پخش زنده عمومی آپارات با قابلیت‌های متنوع خود پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران است، اما، خیلی از کاربران به سرویسی برای پخش زنده نیاز دارند که امکاناتی بیشتر را برای شخصی‌سازی آن در دسترس‌شان قرار دهد. با در نظر گرفتن همین نکته، سرویس لایوپلاس آپارات به بهره‌برداری رسیده است. سرویس لایوپلاس آپارات تمامی امکانات پخش زنده عمومی آپارات را در خود جای داده است. این یعنی شما به امکاناتی نظیر پخش زنده با کیفیت HD، ارائه آمار دقیق و پشتیبانی آنلاین دسترسی خواهید داشت. با این حال، ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که مختص صاحبان کسب و کار و علاقه‌مندان به برگزاری رویداد است.

نکته مهمی که در رابطه با سرویس پخش زنده عمومی آپارات وجود دارد، بدون محدودیت بودن آن از نظر تعداد بینندگان همزمان است. این مهم در سرویس لایوپلاس هم پابرجاست. مهم نیست که چند بیننده دارید، چرا که تعداد بیننده در قیمت سرویس لایوپلاس تاثیری ندارد.

قابلیت‌های سرویس لایوپلاس آپارات:

  • پخش زنده شما به صورت انحصاری تنها از طریق دامنه‌های دلخواه پخش خواهد شد. به بیان دیگر، می‌توانید از پخش زنده آپارات و امکانات متنوع آن استفاده کنید ولی به هر طریقی که خواستید اقدام به بلیت‌فروشی کنید. پخش زنده شما از طریق سایت آپارات در دسترس نخواهد بود و تنها از طریق دامنه‌هایی که خودتان مشخص می‌کنید، می‌توان به آن دسترسی داشت.
  • دیگر لوگوی آپارات روی پخش زنده شما قرار نخواهد گرفت. از سوی دیگر، شما این امکان را دارید تا هر لوگویی که خواستید را روی پخش زنده خود قرار دهید.
  • شما می‌توانید با حداقل تاخیر با بینندگان خود در ارتباط باشید. مقدار تاخیر سرویس لایوپلاس بین ۵ الی ۱۰ ثانیه است. این مقدار نسبت به پخش زنده عمومی آپارات (که ۳۰ ثانیه تاخیر دارد) به شکل قابل‌توجهی پایین‌تر است.
  • شما می‌توانید تنظیمات پلیر پخش زنده را تغییر دهید. به‌طور مثال می‌توانید گزینه نمایش تعداد بینندگان را فعال یا غیرفعال کنید.

سرویس لایوپلاس در قالب دو بسته پایه و حرفه‌ای ارائه می‌شود. هر کدام از این بسته‌ها قابلیت‌های خاص خود را دارند. از لحاظ زمانی هم می‌توان لایوپلاس را هم به صورت روزانه و هم به صورت ماهانه تهیه کرد.

سرویس لایوپلاس بهترین گزینه برای برگزاری رویدادهای شماست. اکنون می‌توانید از هر طریقی که خواستید برای رویداد خود بلیت‌فروشی کنید و پخش زنده را تحت بستر آپارات انجام دهید. برگزارکنندگان کلاس‌های آموزشی هم می‌توانند سرویس لایوپلاس را تهیه و با آن کلاس‌های خود را برگزار کنند. اگر از صاحبان کسب و کار هستید و می‌خواهید پخش زنده‌ای را صرفا برای کارمندان خود داشته باشید نیز، سرویس لایوپلاس برای شما بسیار کارامد خواهد بود.

برای آشنایی بیشتر با سرویس لایوپلاس و امکانات بسته‌های مختلف آن به این صفحه مراجعه کنید. در گذشته سرویس رویداد آنلاین آپارات به بهره‌برداری رسیده بود. حالا با لایوپلاس امکانات بیشتری نیز برای پخش زنده خود دارید.

مطالب پیشنهادی برای شما

نظرات بسته شده است.