از آنجا که در یک سال اخیر و در پی شیوع ویروس کرونا، برگزاری و شرکت در رویدادهای مختلف با اختلالات جدی مواجه شده، چنین امکانی می‌تواند تا حدی به برگزار کنندگان رویدادها برای بهبود شرایط کمک کند. کاربران آپارات با استفاده از رویداد آنلاین آپارات می‌توانند پس از تعیین رویدادهای مختلف، به تعریف قیمت‌های متفاوتی برای بلیت اقدام کرده و تعریف کدهای تخفیف، اطلاع‌رسانی رویداد و مدیریت ابعاد مختلف این فرآیند را هم کنترل کنند.

تحقیقات نشان می‌دهند که ۴۵ درصد از کاربران حاضرند برای تماشای آنلاین یک رویداد هزینه پرداخت کنند. اضافه شدن چنین امکانی می‌تواند قدمی بزرگ در شروع تحول برگزاری رویدادهای آنلاین باشد. سرویس رویداد آنلاین در آپارات خدمتی کاملا رایگان است که امکان پخش زنده رویدادها با کیفیت HD، مطمئن و با سرعت بالا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برگزار‌کنندگان رویدادها می‌توانند علاوه بر دسترسی به جامعه مخاطبان گسترده، از گزارش‌های دقیق و آمارهای بازدید در این سرویس بهره‌مند شوند. همچنین امکان بحث و تبادل‌نظر همزمان با پخش رویدادهای زنده، برگزار‌کنندگان را در مدیریت هرچه بهتر رویدادها کمک خواهد کرد.

استفاده از این خدمات بسیار ساده است و تنها با چند کلیک، می‌توانید به دنیای بزرگ پخش زنده‌های آنلاین وارد شوید و از ویژگی‌های جذاب این سرویس لذت ببرید. اگر شما هم قصد دارید پخش زنده رویداد خود را به فروش برسانید، می‌توانید از قابلیت ایجاد رویداد آنلاین و فروش بلیت سرویس پخش زنده آپارات استفاده کنید. به این ترتیب، فقط افرادی که بلیت تهیه کرده‌اند، می‌توانند رویداد آنلاین شما در آپارات را تماشا کنند.

اطلاعات بیشتر در: https://www.aparat.com/liveevent